Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler
04 ARALIK 2017, Pazartesi 11:46:58
Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler
Evde hijyenin banyodan başladığını bilenler, VitrA’nın geliştirdiği akıllı teknolojileri tercih ediyor. VitrA, hijyenden ödün vermeyen çözümleriyle, banyoların temizliğini kolaylaştırıyor ve zaman kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA’nın farklı tasarımlardaki asma klozetleri, zemin temizliğinin kolayca yapılmasını sağlıyor. Gömme rezervuarlarla birlikte kullanılan asma klozetler, banyolara şık ve ferah bir alternatif de getiriyor. Farklı renk ve modellerdeki kumanda panelleri, antibakteriyel özellikleri sayesinde tüm ailenin güvenle ve parmak izi bırakmadan kullanmasına olanak tanıyor.

VitrA’nın kanalsız iç hazne yapısıyla kir oluşumunu engelleyen ve kolayca temizlenebilen Rim-ex klozetleri, banyoda hijyen arayanların en büyük yardımcısı oluyor. VitrAfresh ise klozete entegre edilen deterjan haznesi sayesinde, suyun her akışında ferah bir koku yayıyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

VitrA Clean teknolojisi, özel sırlama yöntemiyle, duvar karolarında suyun yüzey üzerinde cıva gibi hareket etmesini ve kirin yüzeyden kolaylıkla ayrılmasını sağlıyor. Böylece duvar karolarının temizliği için daha az su, emek ve temizlik malzemesi harcanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 776 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA, Clean,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bora Göymen, Orman ve ağaç ürünleri, Emirgan sahil yolu, Efe Bezci , Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, ATALIAN Global Services, Polat Enerji, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Mustafa Yılmaz, CTP, Creavit Lara, BabürKaan, Süleyman Demirel Üniversitesi, Mitsubishi Electric Türkiye, Ekoset®, PendikRoyalEvleri , Essence, Perataşİnşaat, Signature, Istanbullight 2013 – Uluslar arası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, Vali Ahmet Aydın, Sur Yapı İlkbahar, Karl-Heinz Rummenigge, SunParadise, Cahit Nakiboğlu, Seba Ulus Konakları, Agatha, hediye, Tarabya Oteli, Alya Residence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.