Çukurova Gayrimenkul 25. yılında 3 yeni projeye imza atacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Çukurova Gayrimenkul 25. yılında 3 yeni projeye imza atacak
04 ARALIK 2017, Pazartesi 14:29:45
Çukurova Gayrimenkul 25. yılında 3 yeni projeye imza atacak
Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de yeni proje hazırlıkları başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat sektöründe bugüne kadar binlerce kaliteli konut üreten SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, 25. yılını kutlayacağı 2018 yılında 3 yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor. 2017 yılında tamamladığı Çukurova Balkon projesinin ardından kentsel dönüşüme odaklanan Çukurova Gayrimenkul, yeni yılda İstanbul’un en değerli bölgelerinden Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de prestijli projeler hayata geçirmeye devam edecek.

Gayrimenkul sektöründe 1993 yılından bu yana Adana, Mersin ve İstanbul’da binlerce prestijli konuta imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, 25. yaşına gireceği 2018 yılında 3 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. 2017’de Kartal’daki üçüncü projesi olan Çukurova Balkon’u teslim eden Çukurova Gayrimenkul, 2018’de İstanbul'un merkezi lokasyonlarında kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere yeni projeler geliştirmeyi hedefliyor. İstanbul’daki rotalarına Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’ü de eklediklerini ifade eden Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, yeni projelerle ilgili bilgiler aktardı.

Kartal’a dördüncü proje geliyor

Yeni yılda da şehircilik anlayışına sahip kaliteli, güvenli ve prestijli konut projeleri geliştirmeye devam edeceklerini ifade eden Tamer Son, Kartal'daki projelerine 2018 yılında bir yenisini daha ekleyerek dördüncü projelerine başlamayı planladıklarını açıkladı. Kartal’ın önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha hızlı bir şekilde gelişip değerleneceğine dikkat çeken Son, ‘’Kartal; konumu, hızlı gelişimi ve yeniden yapılanmaya elverişli alanları itibariyle İstanbul’da değeri en fazla artan bölgelerin başında geliyor. Metro, havaalanına yakınlık, deniz yolu ulaşımı, e5’e olan konumu ile ulaşım alternatifleri bakımından da son derece avantajlı. Çukurova Gayrimenkul olarak Kartal’da 2018 yılında kentsel dönüşüm kapsamında başlatacağımız yeni projemiz, konutun yanı sıra ticari ofisleri de bünyesinde barındıracak’’ dedi.

Yeni rotalar Beylerbeyi ve Çengelköy

Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’de de hayata geçirmeyi planladıkları iki yeni proje olduğunu belirten Son, ‘’Anadolu yakasının boğaz hattındaki en güzel semtlerden olan, konumu, ambiyansı ve manzarası ile ön plana çıkan Beylerbeyi ve Çengelköy’de proje hazırlığındayız. Çengelköy’deki projemizi de Kartal projemiz gibi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1190 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kartal, Beylerbeyi, Çengelköy, Çukurova Gayrimenkul ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çukurova Gayrimenkul 25. yılında 3 yeni projeye imza atacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Limak Holding, Çimko, Ali Gedik , Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Gayrimenkul Hukuku Derneği, Ahtapot, duşbaşlığı, Hacıbey Döner Lokantası, SchindlerTürkiye, The Marmara Otelleri, Fili Grad, Aluwoodline Pencere Sistemleri, İnşaatçılar, 2012 Yılı Tüketici Değerlendirmeleri Araştırması, Kale Güvenlik Sistemleri, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş, Ece Gökalp, Mevlüt Kaya, Gökhan Karakuş, Engelliler, Nef Merter, Assan Hanil Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstanbulport, Avcıİnşaat, Dikey Bahçeler, Turkuaz Evleri, Koçtaş, Four Seasons, Wintermix, CROWN PARK, Nurettin Taş,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.