İstanbul’da Çocuklu Ailelerin Yeni Tercihi: Sinpaş Aydos Country | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İstanbul’da Çocuklu Ailelerin Yeni Tercihi: Sinpaş Aydos Country
05 ARALIK 2017, SALI 14:20:09
İstanbul’da Çocuklu Ailelerin Yeni Tercihi: Sinpaş Aydos Country
Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, çocuklarını şehrin gürültüsünden uzak, kuş cıvıltıları ve doğayla baş başa büyütmek isteyenler için benzersiz bir alternatif. Üstelik ‘Hemen teslim al, 2019’da ödemeye başla’ avantajı ve 44 yıllık Sinpaş güvencesiyle…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sokakta oynayan, babasıyla balığa çıkan çocuk artık nostaljik bir fotoğraf karesi. Gelişme çağındaki çocuklar tableti elden bırakmıyor. Halbuki doğayı tanımak çocukları obezite, hiperaktivite, sosyal fobi, şiddet eğilimi gibi birçok fiziksel ve psikolojik rahatsızlıktan uzak tutuyor. Amerikalı araştırmacı yazar Richard Louv’un ‘Doğa Yoksunluğu Sendromu’ olarak tarif ettiği sorunun çözümüyse basit: doğayla temas…

ORMANIN YANI BAŞINDA, DOĞAYLA İÇ İÇE BİR YAŞAM

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, işte buna fırsat sağlıyor. Ormanın yanında, doğanın içinde yaşamak isteyen aileler çocuklarını tam bir doğa dostu olarak yetiştiriyor. Şehrin gürültüsünden uzak, kuş cıvıltıları içerisinde trafiğe kapalı oyun alanları, çocukların ruhsal ve bedensel gelişimine katkıda bulunurken, egzoz dumanından uzak tertemiz havada, rahat ve güvenli şekilde vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Çocuklar evde bilgisayar başında değil, mavi ve yeşilin tam ortasında bisiklete binerek büyüyor.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZGÜR VE GÜVENLİ MAHALLE HAYATI

Aydos Country’de yaşamaya başlayanların yüzde 90’ı çocuklu aileler. Ev alırken çocuklarını güven içinde büyüteceği, komşuluk ilişkileri geliştirebileceği yaşam alanları arayan aileler, hem Aydos Ormanı’nın doğal güzelliklerinden hem de ‘country’ yaşam anlayışıyla tasarlanan peyzajdan yararlanmaya başladı.

Aydos Country’de, trafiğe kapalı alanda tasarlanan güvenli mahalle ortamında, doğayla temas halinde büyüyecek şanslı çocukları özel tasarlanmış ağaç evler, kaykay pisti, tırmanma duvarı, kum havuzu, ve yaş gruplarına özel hazırlanan oyun alanları bekliyor.

GÜNE METROPOLDEN UZAKLAŞMADAN, KUŞ SESLERİ İLE UYANIN

Aydos Country; bölgenin ormana yakınlığı ve aynı zamanda Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması sayesinde yakın gelecekte en çok değer kazanacak projelerin başında geliyor.

YÜZDE 5 PEŞİNATLA HEMEN TESLİM, 2019’DA ÖDEME

Aydos Country’de hem iç hem dış tasarımı ile motivasyonunuzu artırmak için özel olarak hazırlanan su değirmeni göleti ve dinlenme terası ile size ve sevdiklerinize özel sosyal alanınız da bulunmakta. Komşularınızla sosyalleşerek şömine karşısında kahvenizi keyifle yudumlayabilir, Fitness, Wellness-Spa, Kapalı Yüzme Havuzu’nda günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklar, yüzde 5 peşinat ve 2019 yılında başlayacak taksitlerle Aydos Country’nin yeni sakinlerini bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1394 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş, Aydos Country, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul’da Çocuklu Ailelerin Yeni Tercihi: Sinpaş Aydos Country


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MintKağıthane, Botsvana, İngiltere Merkez Bankası, kira fiyatları, Önder Şahin, Apollon, Uran Holding, BESYO, NurettinÖzceviz, Olimpia Splendid, Viaport Alışveriş ve Yaşam Merkezi, DragosFestivali, konut sektörü, Tekno Park, çılgın, ManzaraAdalar, Schüco Türkiye, Baerbel Arnold-Mauer, Tunçbilek Termik Santralleri , AkmanHolding, Osman Ulagay, 1stanbul Ispartakule , Meclis Başkanlığı, İSGAvrasya2018, Sonae Sierra, PremierKampüsOfis, TYD, Saat ve Malzemeleri Fuarı , KocaeliFabrikası, LOGIC 26/35,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.