Legend en iyisi olduğunu kanıtladı    | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   
06 ARALIK 2017, Carsamba 10:47:00
Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   
Egepen Deceuninck Legend Sistemleri ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün Türkiye’nin PVC devi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, IFT Rosenheim laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemleri’nin ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olduğunu ortaya koydu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran IFT Rosenheim, Legend Sistemleri’ni test etti. Sonuçlara göre, Legend Sistemleri’nin ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi. 

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.

Türkiye’nin en etkili ve kullanışlı ürünlerinden

Sonuçlara göre 80 mm genişliğe, 6 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemleri’nin, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemleri, bu özelliklerinin yanı sıra, mekânlara yer kazandırması açısından da işlevsellik sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


711 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legend,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AdemÇolak, TFSF, İZWOOD, Ahmet Öztürk, ARTCOOL Stylist, AlbarakaTürk, Koray Özbay, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, TeliaSonera, Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci klübü, Form VRF Sistemleri, Doğan Holding, EFIAP, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Lucina, 25 Bin Kişilik Stadyum, Gülnur İnkaya, Mirage Rezidans, Azerbaycan Şah Deniz, SLV 136, Ece Deniz Toros, Gökhan Çetinsaya, Stuttgart , Çetin ÇELİK, ÇocuklarGülsünDiye , EnlakGYO, Moroccan, AquaFloryaAVM, HAYDAR Aliyev Merkezi, Macar MOL,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.