Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi
06 ARALIK 2017, Carsamba 14:28:21
Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi
Türkiye’nin ‘Altın Kalite’si Birevim
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birevim, 22 Ekim 2017’de Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen ‘Altın Kalite Ödülü’ töreninde Türkiye’yi gururlandırdı. 179 ülkeden farklı sektörlerin ödüllendirildiği törende Birevim; ‘Altın Kalite Ödülü’ne değer bulundu.

Birevim, QC100 Toplam Kalite Yönetimi prensipleri doğrultusunda çalışan uluslararası bir kurum olma özelliği taşıyan Business Initiative Directions (BID) tarafından Uluslararası Altın Kalite Ödülüne layık görüldü. İkinci yılında göstermiş olduğu başarı ile sektöre kazandırdığı yeniliklerle uluslararası bir ödül olan Altın Kalite Ödülünü Türkiye’ye kazandıran Birevim’e ödül, Business Initiative Directions (BID) CEO’su Jose E. Prieto tarafından Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye takdim edildi.

Dünyanın 179 ülkesinden farklı sektörlerin ödüllendirildiği törende Birevim, ulaştığı kalite standartların yansıması olarak Altın Kalite Ödülü’ne değer bulundu. Ödül,  QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak; liderlik, kalite, yenilikçilik, teknoloji, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve prestij konularında başarı elde eden firmalara veriliyor. Aynı zamanda ödüle layık görülen firmaların kendi sektöründe gösterdiği başarı ve yenilikler ödülün verilmesinde önemli bir parametre olarak karşımıza çıkıyor. 

Ödüle ilişkin duygu ve düşüncelerini açıklayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Türkiye’ye böylesine önemli bir ödülle dönmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Sektöre faklı bir bakış açıyla baktıklarını bu ödül ile bir kez daha kanıtladıklarını söyleyen Çiftçi, “Birevim olarak yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışıyor, tüm iş süreçlerimizi bu bakış açısıyla belirliyoruz. Ulaştığımız kalite standartlarının yansıması olarak bu ödüle layık görülmekten ve Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmekten dolayı çok mutluyuz. Dolayısıyla bu ödüle ulaşmamızda emeği olan tüm iş arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim. Daha nice ödüllere birlikte ulaşmak dileğiyle” dedi.  “Umuyoruz ki Türkiye’den sonra dünyanın farklı ülkelerinde de Birevim yöntemleri uygulanacaktır.”

Farklı ülkelerden farklı sektör temsilcilerinin hazır bulunduğu ödül töreni salonunda Birevim yöntemlerinin tanıtımını yapan Birevim Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mücahit Karabalık şunları söyledi; “Geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde Türkiye’de insanlar faiz ve fark ödemek zorunda kalmadan gayrimenkul sahibi olabiliyorlar. Umuyoruz ki Türkiye’den sonra dünyanın farklı ülkelerinde de Birevim yöntemleri uygulanacaktır.”

Karabalık’ın yaptığı konuşma diğer katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle dinlenirken, program sonrası farklı ülkelerden katılımcılar Birevim yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alarak kendi ülkelerinde böyle bir yöntemin uygulanması gerektiği konusunda talepte bulundular. Birevim yöntemlerini kendi ülkelerinde uygulamak isteyen katılımcılarla çeşitli görüşmeler gerçekleştirildi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


450 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Murat Çiftçi, Birevim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Maslakno/1, Kalesinterflex C-Stone, İberya, Çayırova, Prof. Dr. Altunbaşak, Vartaş İnşaat, Erdinç Çelikkan, Highlight, GYO, Decorapan A.Ş., LivingcolorsMicroLamba, Greenwich Village, ASMAP, W Roof, İNDER, Çin Fuarı, Kapanarya Gold, ICER, V.Armağan Akyüz, FIBA, Council of Shopping Centers, Buharlı Blender, HakGroupConstruction, Tahincioğlu Gayrimenklul, Sürdürülebilir Tüketim ve Üretim, İhsan Akbıyık, ahşap, Sarıyer Belediyesi, Aytül Özkan, MomentBeştepeOfis,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.