‘Yaşam merkezi’ konseptinin Kartal’daki yeni adı; Royal Garden Yakacık | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
‘Yaşam merkezi’ konseptinin Kartal’daki yeni adı; Royal Garden Yakacık
07 ARALIK 2017, Persembe 10:29:49
‘Yaşam merkezi’ konseptinin Kartal’daki yeni adı; Royal Garden Yakacık
Yenilikçi yaklaşımı ve elit mimari anlayışıyla Kartal’ın en önemli projelerine imzasını atan Royal Group, İstanbul’un en özel lokasyonlarından Yakacık’da yepyeni bir projeye hayat veriyor. Her biri 13 katlı, 5 ayrı bloktan oluşan Royal Garden Yakacık projesi ile Kartal’da bir yaşam merkezi yaratmaya hazırlanan Royal Group, yüksek standartları ve ayrıcalıklı özellikleriyle bölgeye yepyeni bir yapı anlayışı getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Projenin mimari; çağdaş inşaat normları

Modern zamanın tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir yaşam merkezi kurma felsefesini rehber edinen ve izlediği yolla bu felsefenin izini süren Royal Group, Garden Yakacık projesiyle bunu başarıyor. Konutların yanı sıra iş yerlerinin de yer alacağı proje, sadece bir yaşam alanı sunmanın ötesine geçiyor. En küçüğü 125 metre kareden başlayan geniş daireleri, sosyal aktivite alanları, yeşilin her tonuna tanıklık edeceğiniz peyzaj mimarisine ek olarak seçkin kafe, restoran ve mağazalarıyla bir buluşma noktasına dönüşüyor.

İnsan mutluluğunu temel alarak kurgulanan sosyal yaşam alanlarıyla, konut sahibi ve misafirler için birçok olanak sunan Royal Garden Yakacık, aynı zaman da bölge ve çevre halkı için de bir cazibe merkezi haline geliyor. Tüm bu özellikleriyle Kartal bölgesinin birinci sınıf projeleri arasında gösterilen Royal Garden Yakacık, değişen konut beklentilerini benimsediği çağdaş inşaat normlarıyla karşılıyor.

Konumu ile tüm ulaşım ağına hakim…

Şehrin keşmekeşinden uzak ama tam da şehrin ortasında... Royal Garden Yakacık, ulaşım ağıyla çevrili konumuyla gerçek bir kolaylık sunuyor. Günümüz koşullarında ulaşım, konut tercihlerinde önemli bir karar oluyor. Bu anlamda avantajlı bir noktada bulunan Kartal Yakacık lokasyonu, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde yepyeni model konut anlayışının hızla yaygınlaşacağı konumuyla TEM E 6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna sadece 1000 metre uzaklıkta. E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 15 km uzaklıkta yer alıyor. Bunlarla sınırlı olmayan zengin ulaşım ağıyla Royal Garden Yakacık, hastane ve AVM’lere de oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Marmara Denizi ve Aydos Ormanı ev sahipliğinde…

Marmara’nın göz alıcı ufkuna bakan bir koruluğa komşu olmak ister misiniz? Öyleyse tabiatın en özel köşelerinden birinde yeriniz hazır… Anadolu Yakası’nın en nezih semtleri arasında gösterilen Yakacık’da yükselecek olan Royal Garden Yakacık, yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz bir konumda yer alıyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle Marmara Denizi ve Aydos Ormanının ev sahipliği yapan Royal Garden Yakacık, Prens adalarından Tuzla Limanı’na kadar geniş bir alanı gözler önüne seriyor. 360 derece panoramik bir manzara fırsatı sunan Royal Garden Yakacık’ta evinizin penceresi Dragon, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi’ni gören etkileyici bir silüete açılıyor. Ayrıca Aydos Ormanlarından sahile iniş çıkışların kurulacak teleferik sistemiyle sağlanacak olması da özel bir deneyim şansı  sunuyor.

Ön satışlara ilgi rekor düzeyde

Yüksek yatırım değeriyle hem konut sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların dikkatini çeken Royal Garden Yakacık’ın ön satışları büyük ilgi gördü. İnşaat sektörünün lider markalarından Royal Group güvencesini taşıyan projenin büyük ilgi görmesinde kişiye özel cazip ödeme seçenekleri sunması da büyük rol oynuyor.

Takip edilen yeniliklerin bir parçası değil, bu yeniliklerin mimarı olmayı seçen Royal Group, son projesi ile Yakacık’da ezberbozmaya devam ediyor. Temelinde güven, kalite ve yüksek standartların yer aldığı proje, Kartal Yakacık’ın yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 385 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Royal Garden Yakacık, Kartal, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

‘Yaşam merkezi’ konseptinin Kartal’daki yeni adı; Royal Garden Yakacık


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ali Osman Öztürk, Brandstore İstanbul, Domotex Middle East, KDV, Taşyapı İnşaat, The Ritz-Carlton, Beymen Mağaza, TVF, En İyi 10 Türk Uygulama, Daleel Group, ButikOtel, Kilyos Kalesi, 2012 Sürdürülebilirlik Raporu, Dr. Simone Bagel-Trah, Mahall Ankara, hlas Yapı, BAYMAK EVOPLUS POMPA, Dilovası Fabrikası, 25Medya, Veysel Ekmen, Mecidiyeköy, Peli, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Özer, Burak Kanlı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, CCTV, TS ISO 9001 Belgesi , CihanKosif, Emre Çamlıbel, Yatıırım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.