Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique
07 ARALIK 2017, Persembe 11:25:19
Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique
One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 Cumartesi günü 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Albaraka Türk ve Aktif Başkent’in ev sahipliğinde One Tower’ın 35. katının görkemli atmosferinde gerçekleşen gecede,  Turcolatino akımının öncüsü Ayhan Sicimoğlu unutulmayacak bir müzik performansı sergiledi. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin geceye damga vurduğu ve hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapan Aktif Başkent ve Albaraka Türk projenin gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi. Lansman gecesinde yapılan satışlarla doğru yolda olduklarının altını çizdi. 

 Lüks yaşam mottosuyla hareket eden One Tower Diplomatique lansmanına ünlü akını

Konut projelerine kişiye özel bir yaklaşım getiren One Tower Diplomatique’in düzenlediği bu özel davete katılan önemli isimler arasında, Didem Soydan, Aslı Kızmaz- İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci, Umut Eker, Müjde Uzman ve Sertan Erkaçan bulundu. Başkent’in en yüksek konut kulesi  One Tower Diplomatique’te ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

1150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden Oran’da inşa edilen One Tower Diplomatique, 9 farklı büyüklük ve nitelikte, 2+1'den en üst katlarda yer alan penthouse'lara kadar çok alternatifli 306 rezidanstan oluşuyor. Ankara’nın en gözde bölgesi Oran Şehri’nde yükselen proje; 185 metre, 36 kat yüksekliğindeki göz alıcı mimarisi, ışıltılı tasarımı, kişiye özel rezidans hizmetleri, sosyal alanlar ve doğa manzarası ile hayallerin ötesinde bir konut keyfi sunuyor.  Projede yer alan konutların hemen altında Ankara'nın "dişi AVM'si" olarak öne çıkan One Tower AVM birçok lüks markaya ev sahipliği yapıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


445 kez okunmuştur.


ETİKETLER : One Tower Diplomatique, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TopçuKışlası, LeventÇırpıcı , Creavit Nice Banyo Mobilyası, Akhisar OSB, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı, “Çelik Zihinler”, Stüdyo24 , Yrd. Doç. Dr. Kemal Zorlu, Hüseyin Atakan, Erdal Matraş, Evviva Gren City, BursaValiliği, Buket İnşaat, Mahall Ankara, Lamp, Arma Kontrol, BurgerKing, Malaysia Airports , Bosch Slim İnverter klimalar , Gökhan Bal, Fatih Kıral Mobilya, Nelly Rodi, ÇocuklarGülsünDiye , Güvenli Yapılar, Yıldız, Işın Çelebi , Türkiye Bilişim Derneği, ZehnderSubway, Ford Cargo İnşaat Serisi, Arizona Üniversitesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.