Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
11 ARALIK 2017, Pazartesi 11:41:39
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği 0,5 litre su tüketimiyle kendini temizleyen pisuvar sistemiyle Geberit;  ‘su’ya olan sorumluluğunu bir kez daha kanıtlıyor.  İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, sürdürülebilir bakış açısıyla tasarladığı yeni nesil pisuvar sistemleriyle yaşam alanlarında devrim yaratmaya devam ediyor.

Kolay montaj, kolay kullanım

Genel mekanlar için maksimum hijyen, tasarruf ve kullanım kolaylığı sunan pisuvar sistemleri, kişisel tercihlere göre ayarlanabilen deşarj programlarıyla da standartların üstünde olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Konu bakım olduğunda da tüm fonksiyonel elemanlara pisuvarı demonte etmeye gerek kalmadan kolay erişim olanağı sunan Geberit, entegre pisuvar deşarj kontrolü için de pratik yerleştirme istasyonu geliştirerek sisteme direkt erişim olanağı sağlıyor. 

Geberit ile geleceğe…

Fotoselli deşarj kontrolü, entegre deşarj kontrolü ve susuz çalışma özellikleriyle yaşam alanlarına yenilik katan Geberit pisuvar sistemi, yalnızca 0,5 litre su tüketimiyle kullanıcısını optimum deşarj olanağıyla buluşturuyor. Pisuvarın akıllı formu, minimum su ile optimum deşarj imkanı sağlarken,  aynı zamanda su sıçratmadan çalışıyor. Tasarımı tamamlayan tüm bileşenlerin birbiriyle uyum içerisinde olduğu iF Design Award 2016 ödüllü pisuvar sistemleri yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım781 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
küçükçekmece, Pendik Ytong Fabrikası, GESağlık, Ahmet Gündüz, Yelin Evcen, Kızören, Finansal Analiz ve Raporlama Müdürü, Fırat Boru, Genel Tebliğ, SMEG, YAPIPAN, Akın Akçalı, İzmir SMD, Maden, BMW World, Isparta Şehir Hastanesi, Abdülhamid, Tuzla Evora, Doka Kalıp, Kozzy AVM, En İyi Karma Kullanım Projesi, IE3, Bio klimaları, Onur Mertoğlu, Akıllı Yıldız, İlci Holding, Gayrimenkul İş Zirvesi, Hanna, CT Hukuk Bürosu, Vana Ceketleri ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.