Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red
11 ARALIK 2017, Pazartesi 11:54:56
Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red
Decovita Seramik, kış soğuklarında sıcacık bir evin keyfini çıkarmak isteyenler için doğadan aldığı ilhamı eşsiz bir koleksiyona dönüştürdü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, kış soğuklarında sıcacık bir evin keyfini çıkarmak isteyenler için doğadan aldığı ilhamı eşsiz bir koleksiyona dönüştürdü. Beyazdan kızıla uzanan renk geçişleriyle göz alıcı Fuma Red, özellikle ahşap formlu seramikler ile bir arada kullanıldığında yaşam alanlarına sofistike bir görünüm kazandırıyor.  Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen inovatif tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni koleksiyonu Fuma Red ile kışın en soğuk günlerinde bile sıcacık bir ortam sunuyor.

Decovita’nın mermer grubunda yer alan Fuma Red, zengin damarlı yapısı ve beyazdan kızıla uzanan sıcak renk geçişleriyle mekanların havasını değiştiriyor. Başta banyo ve mutfak olmak üzere yaşam alanlarındaki tüm bölümlere doğallık ve estetik katan koleksiyon, özellikle ahşap görünümlü seramikler ile birbirini kusursuz bir biçimde tamamlıyor. Fuma Red, Decovita’nın tüm ürün gruplarında olduğu gibi hem yer hem de duvarda uygulanabiliyor. Özel sır tekniği sayesinde parlak ve pürüzsüz bir yapı kazanan ürün, büyük ebatlarıyla ise modern ve trend bir görünüm sergiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 



774 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AhmetMisbahDemircan, Cemdağ, Mahal Sancaktepe Ada, Deniz Karataş, Mira serisi , Capri Palace, GS54NAW30 ve GS36NAI31, 3DAtölyeMimarlık, EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı , ÖzyeğinAVM, Esas67, MuratÇiftçi, TCG Bayraktar, Beyazıt Meydanı, Griffith, Recep Muğlu, OAİB, Dr. Kurt-Ludwig Gutberlet, Genpower Jeneratör, NovadaOutletSöke, Şener, Ahmet Dördüncü, HDS, Bilkom, İSO 2011 Yılı Çevre Ödülleri, Trade Fair for Stone Design and Technology” , Başkent Ankara, ExpoTurkeybyQatar, Mütekabiliyet Yasası, Hesapkurdu.com,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.