Panasonic’ten Thea IQ Dokunmatik Paneller Daha Akıllı ve Konforlu Evler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Panasonic’ten Thea IQ Dokunmatik Paneller Daha Akıllı ve Konforlu Evler
12 ARALIK 2017, SALI 15:08:52
Panasonic’ten Thea IQ Dokunmatik Paneller Daha Akıllı ve Konforlu Evler
Bilim kurgu filmlerinde karşımıza çıkan büyüleyici teknolojiler yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olmaya başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bilim kurgu filmlerinde karşımıza çıkan büyüleyici teknolojiler yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Bunların başında da teknolojiye akıl katan yenilikler geliyor. Şehirler ve evler de bu gelişmelerin öne çıktığı alanlar arasında… Akıllı evler, insanları daha yüksek konfor standartları ile tanıştırıyor. Eviniz akıllı değilse de sonradan eklenebilen teknolojilerle akıllı hale getirilebiliyor. Alanında dünyanın önde gelen markalarından Panasonic tarafından geliştirilen Thea IQ dokunmatik paneller bu akıllı ev sistemlerinin en çarpıcı örneklerinden biri…  

Panasonic’in Thea IQ dokunmatik panelleri ile evlerde aydınlatma, alarm, güvenlik ve iklimlendirme cihazları, perde ya da panjurlar tek noktadan kontrol edilebiliyor. Ayrıca görüntülü konuşma yapılabiliyor, site yönetim hizmetlerine ulaşılabiliyor. Dışarıya çıkacak olanlar, trafiğin durumunu bile Thea IQ dokunmatik panellerden öğrenebiliyor, hayat çok daha kolaylaşıyor. 

Hazırladığınız senaryo ile eviniz bulmak istediğiniz şekilde… 

İşten ya da dışarıdan dairenize geldiğinizde evinizi hangi şekilde bulmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Thea IQ dokunmatik panellerde aklınızdaki senaryoyu önceden oluşturmak. Giriş-çıkış senaryosu gibi senaryolar ile ışıklar, perdeler ve evin ısısı talimatlarınıza uygun şekilde ayarlanmış oluyor.  

 Eviniz her zaman güvende…

İsteğinize göre duman dedektörü, gaz kaçağı, su baskını, manyetik kapı dedektörü gibi ürünler de sisteme eklenebiliyor. Böylece Thea IQ dokunmatik panel; acil durumlarda elektrik, gaz ve suyu otomatik olarak kesiyor, alarm veriyor, sizi ve gerekli kişileri haberdar ediyor.

Şehrin trafiği her an gözünüzün önünde… 

Panasonic Thea IQ dokunmatik panel ile evden çıkmadan önce Yandex Trafik Ajansı’nın sunduğu trafik yoğunluk bilgisine tek dokunuşla erişebilir, planlarınızı duruma göre yapabilirsiniz.  

Kapıda kim var öğrenin… 

Thea IQ dokunmatik paneller sayesinde kapınızı çalan kişiyi görebilir ya da onunla konuşabilirsiniz. Dilerseniz site güvenliği ve sitenin sosyal tesisleri ile de sesli ve görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.   

Mesaj gönderin, bilgi iletin… 

Yaşam alanınızın yöneticisine ya da tüm dairelere iletmek istediğiniz mesajları Thea IQ dokunmatik panel ile gönderebilir ya da gelen mesajları ekrandan okuyabilirsiniz. 

Tüm hizmetler parmağınızın ucunda… 

Site içinden ya da dışından satın alınabilecek tüm hizmetler, site yöneticisi tarafından daire içindeki Panasonic Thea IQ dokunmatik panellere tanımlanabiliyor ve bu şekilde yönetilebiliyor. Kuru temizleme, oto yıkama, taksi çağırma, bakıcı, ev temizlik, SPA, restoran, tesisat ve tamir gibi hizmetler, randevulu ve belirli saatler arasında aktif olacak şekilde ayarlanabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 856 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Thea IQ, Panasonic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Panasonic’ten Thea IQ Dokunmatik Paneller Daha Akıllı ve Konforlu Evler


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
yabncı, ZOW 2015 İstanbul Fuarı, Mevlüt Kaya, Trump World Tower, 17Ağustos, Sapanca Gölü, Home Spa – Aqua Zones, EkobordFlat, Ali Rıza Arslan, hızlı seri, Naturel Su Arıtma Sistemleri, Vekili Güran Gökyay, GüvenEndeksi, JumeirahBodrumPalace, Apolena2014, Feyyaz Ünal, Brisa, Dünya Mimarlık Festivali, Çamaşır ve Ev Bakımı Ürünleri, AbdurrahmanYıldırım , gökdelen, Bursa Erikli kapalı Yüzme Havuzu, TSE Başkanı Hulusi Şentürk, EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, LaresPark Hotel, DoubleTree by Hilton İstanul Piyalepaşa Oteli, Tap, Erdem Başçı, BAE, TBF,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.