Mandarins Gayrimenkul’den yılbaşına özel kampanya 60 aya yüzde 0 faiz avantajı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mandarins Gayrimenkul’den yılbaşına özel kampanya 60 aya yüzde 0 faiz avantajı
13 ARALIK 2017, Carsamba 14:39:32
Mandarins Gayrimenkul’den yılbaşına özel kampanya  60 aya yüzde 0 faiz avantajı
Mandarins Gayrimenkul tarafından 1.2 milyar TL yatırımla iki etap halinde inşa edilen The Mandarins Acıbadem’de ev sahibi olmak isteyenler için 60 ay vade ile yüzde 0 faiz kampanyası uygulanıyor. Avrasya Tüneli’nin Anadolu Yakası çıkışında yükselen projede bin 115 daire yer alacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

The Mandarins Acıbadem’de yatırım değeri 550 milyon TL olan birinci etabın yüzde %95‘i tamamlandı. İlk etabı Mayıs 2018’de, ikinci etabı Ağustos 2020’de konut sahiplerine teslim edilecek projede kişiye özel esnek ödeme avantajları sunuluyor. Lokasyon avantajı, akıllı ev uygulamaları, sosyal donatıları ve kendi bünyesinde yer alacak olan alışveriş alanları ile dikkat çeken projenin ilk etabında sınırlı sayıda daire kaldı. 

Esnek ödeme koşulları ile ev sahibi olmak mümkün

İstanbul’u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Acıbadem, rahat ödeme planıyla da ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kolaylık sağlıyor. Peşinat, aylık ve ara ödemeler alıcıyla beraber kararlaştırılarak kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. %20 peşinat imkanı sağlanan projede, faizsiz 60 aya varan vadelendirme seçenekleri sunuluyor. 

İstanbul’un merkezinde 5 yıldızlı yaşam

Kent kültürüne uyumlu, teknolojik donanımlarla donatılan ve insan odaklı yaklaşımı benimseyen The Mandarins Acıbadem’de marka restoranlar, kafeler ve prestijli mağazalar bulunacak. Sundukları ödeme kampanyası ile ilgili açıklama yapan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, “Konumu, konut ve sosyal donatı özellikleri sayesinde The Mandarins Acıbadem, hem konut sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların ilgi odağı oldu. İlk etapta istedikleri büyüklükte daire alma şansını kaçıranlar 2.etap için sıraya girdiler” dedi. 

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1618 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mandarins Gayrimenkul, The Mandarins Acıbadem, Akasya AVM, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mandarins Gayrimenkul’den yılbaşına özel kampanya 60 aya yüzde 0 faiz avantajı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Akasya AVM, Executive Lounge, milli, dönmez otel, smeg Colonial, Zbs Alfaçelik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş, Mehmet Çiftçi, Florian, MustafaERTAŞ, KHK, ‘Bestdressed’, Ertuğrul Şen / İzoder Genel Koordinatörü, The Marmara Meeting Center, Akasya Acıbadem, İlsur Metşin, IBF Kongresi , “Müşteriler İçin Değer Katma” , Crowne Plaza, Powermat Teknolojileri, YücesoyMühendislik, Furnica 2013 Fuarı, IQAlüminyumSistemleri, İŞKUR, Maxime Verhagen, Borusan EnBW Enerji, ’TEN DEPREM BÖLGESİNE DESTEK, Pergamon köşe koltuk, Global Yatırım Holding, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Oblivion,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.