Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
13 ARALIK 2017, Carsamba 16:20:26
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
Yaşam alanlarında güçlü ve ferah bir dokunuş yakalamak isteyenlerin karşısına yeni nesil Monolith rezervuar modülüyle çıkan Geberit; banyolarda konforu hedeflemenin ötesinde kısa sürede takipçilerini yepyeni bir banyoyla buluşturarak akıllı öneriler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birbirinden şık ve iddialı tasarımların altına imza atan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. 

Modern banyoların vazgeçilmez parçası

Minimalist tasarımını inovatif bakış açısıyla harmanlayan Geberit’in rezervuar modelleri arasında yerini alan Geberit Monolith rezervuar modülü modern banyoların vazgeçilmez parçası oluyor. Hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlayan rezervuar, yaşam alanlarındaki farklılığın ismi oluyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modüllerin aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Geberit Monolith rezervuar;  fonksiyonelliği ve güçlü bir tasarımı yan yana getiriyor.

Kaliteli, az bakım gerektiren temperli cam malzemeden üretilen modül, kolaylıkla monte edilebiliyor. Monolith’in AquaClean akıllı klozetlerle de uyumlu olan ve siyah, beyaz ya da toprak rengi seçenekleriyle banyolara uyum sağlayan Monolith ailesi, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize eşlik ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 847 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, Monolith,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Oytaş İnşaat , Gülden Tombaş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, NeoGölpark İstanbul Evleri, MAS-DAF, KidZania, Ege Grup, Ortak Akıl, SENSEable City Laboratuvarı, Paşalimanı, ŞapEnstitüsü, Zanotti, Maptriks, ABHorizon2020Programı, MuratÇopur, Öğretmen kampüsü, Kremlin Sarayı’, RotaOffice, SeramiksanBrick , Mehmet Göçmen, İstanbul turizmi, HiltonHotelsResort, Thea Ultima Eloxal, Betek Boya, Fiber optik kablolar, Çırpıcı Deresi, Sennheiser, Hamburg, Berna Yüksel, Bakü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.