Kış bahçeleri için şık ve pratik Karo Deckler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kış bahçeleri için şık ve pratik Karo Deckler
14 ARALIK 2017, Persembe 12:06:04
Kış bahçeleri için şık ve pratik Karo Deckler
Sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle birlikte kış bahçesi hazırlıklarına Novawood’un Karo Deck ürünlerini eşlik ediyor. Sektörde yenilikçi yapısıyla ön plana çıkan Novawood, yüzde yüz doğal malzeme olan ahşabı sökülüp takılabilen portatif bir malzeme haline getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Novawood’un deck ürünleri arasında yer alan novathermowood Karo Deck, yüksek yoğunluklu polietilen plastik üzerine paslanmaz çelik vidalar ile monte edilmiş tasarımıylaıslak zeminlerde ahşabın altında su birikimini engelliyor. Havuz kenarlarından bahçelere, yürüyüş yollarından avlulara, saunalardan spa’lara, kafe-barlardan restoranlara kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Novawood Karo Deck; teras ve balkonların kış bahçesine dönüşümümde de zeminlere ilham veriyor.

Doğa ile barışık sıcak zeminler 

Yaşama daha fazla değer katacak yenilikçi ahşap ürünler üreten Novawood; Karo Deck ürünlerinin özel klips sistemi sayesinde düşük montaj maliyeti ve pratiklik sağlıyor. Klipsleme sistemiyle her türlü hava koşullarında sorunsuzca kullanılan stabil form yapısı ve pürüzsüzlüğüyle dikkat çeken novathermowood Karo Deck’ler doğa ile barışık sıcak ve şık mekanlar yaratıyor. Birbirlerine kenetlenmiş sistemi sayesinde üstünde yürüyen kişi tarafından hareket ettirilemeyecek kadar ağırlık yarattığı için, kayma sorununu ortadan kaldırıyor.

Takıldığı kadar hızlı ve pratik sökülebilmesi özelliğiyle Karo Deckler bir alandan diğerine kolay bir şekilde taşınma imkanı yaratıyor. Yaz aylarında sıcak bahçelerin keyfini kış aylarında balkon veya teraslarında çıkarmak isteyenler için iyi bir alternatif olan Karo Deckler ile yaşam alanları doğanın uyanışına adapte oluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


888 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Novawood,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kış bahçeleri için şık ve pratik Karo Deckler


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ERP, VistaHillBodrumEvleri, Karen Ferguson, Kaza, oyakbucakonutları, Taşyapı İnşaat, Florya Ekşinar Konakları, ACO Easy Flow, Mümin Gökalp, SPA ve Termal Otel, Mehmet Şakir Örs, Mir Ar-Ge A.Ş. Gn. Md. Yard. Dr. Zafer Gemici, Teknik Eğitim Bölümü, Emlak Planlama Proje Yönetimi , Avcıİnşaat, Özgür Altuğ, Informa Life Sciences Exhibitions, Viaport Venezia AVM, Ekonomist Dergisi, The Marmara Meeting Center, Türkiye İş Bankası, Tanju Özelgin , Nissara AVM, STEAŞ, Bukombin.com, ETİKA 2013, AFDD, Akgün Filiz, Şarj ve Bataryalar, Moldova,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.