Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign
14 ARALIK 2017, Persembe 15:54:51
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign. Yeni yılda evlerde değişiklik yapmak artık çok daha kolay! Jotun, yeni uygulaması ColourDesign ile eviniz için en uygun rengi kolayca bulabilirsiniz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Jotun ColourDesign uygulaması ile Jotun’un en güncel renk koleksiyonları ve renk trendlerinden ilham alabilir, ister Jotun’un trend görsellerini, isterseniz evinizin fotoğraflarını kolayca renklendirebilirsiniz. Renkler mekânın özelliklerine göre farklı etkilere sahip. Üstelik beğenilen rengin mekânın dekorasyonuna olan uyumu da çok önemli. Uygulamada beğendiğiniz rengi isterseniz Jotun’un trend görsellerinde, isterseniz kendi evinizde deneyebilirsiniz. Jotun ColourDesign uygulamasında odanızın fotoğrafını çekebilir, evinizi renklendirmeye başlayabilirsiniz. 

Evimizi yeniden renklendirirken, renk kadar ürün seçimi de çok önemli. Jotun’un yeni uygulaması ColourDesign ile ihtiyacınıza en uygun ürünü de hızlıca seçebilir, boyanacak alanı hesaplayarak gerekli boya miktarını belirleyebilirsiniz. Renge ve ürüne karar verdikten sonra oluşturacağınız alışveriş listenizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. 

Dilerseniz, ColourDesign uygulaması ile renklendirilen mekanları “Projelerim” kısmına kaydedebilirsiniz ya da beğendiğiniz renk, ürün ve fotoğrafları “Favorilerim” altında toplayabilirsiniz.  Tüm seçimlerinizi sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ve aileniz paylaşmanız da mümkün. Jotun’un yeni uygulaması ColourDesign ile hayalinizdeki renk parmağınızın ucunda!

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


974 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ColourDesign, Jotun,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Adil Kanıöz, banyolar, Assan Hanil, Nizip Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Thea Sistema, Çevre ve İş Güvenliği Belgesi, Polat Renaissance Otel, MehmetZiylan, ThinLine , solarStoper, Mexichem, AnadoluYakası, Hüseyin Nuri Çomu, Vivaterra Tuzla, BDDK, M. Ergün Turan, Zena Antibacterial, Toroslar Elektrik Dağıtım, KOS, Medyasoft, Değirmendere Kavşağı, Symbol İstanbul, Termolux Centertap , Bodrum Loft Projesi, Hyatt Regency, İnovatif ürün, Wroof, Haluk Özbek, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Dr. M. İbrahim Turhan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.