Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’ | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
18 ARALIK 2017, Pazartesi 09:27:56
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
Kalekim, bir gün içerisinde kullanıma açılması gereken mekanlar için geliştirdiği, yüksek yapışma gücüne sahip seramik yapıştırma harcı ‘Rapitech’ ile hızlı çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalekim, köklü Ar-Ge tecrübesiyle geliştirdiği yenilikçi ürünlerini, ‘teknik çözüm’ konseptiyle tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunmaya devam ediyor. Seramik uygulamaları ürün grubunda yer alan Rapitech, hızla sertleşen yapıştırma harcı olarak 6 saat sonra mukavemet alarak derz dolgu uygulamasına imkan tanıyor.

Hızlı priz alan, yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış çimento esaslı yapıştırma harcı Rapitech; yer ve duvar seramiği, granit, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılabiliyor. Mevcut seramik üzerine seramik kaplama uygulamalarında da rahatlıkla kullanılan Rapitech, dikey yüzey uygulamalarında kayma yapmıyor.

Yüksek yapışma gücüne sahip Rapitech, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen mağazalar, devlet binaları, kafeler, süper marketler, havaalanları gibi mekanlarda hızlı seramik kaplamak için kapsamlı bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 975 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim, Rapitech,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DuyguTaj, Global Menkul Değerler, Cityscape Global 2013 Dubai Fuarı, İMMİB Yapı Malzemeleri, Münir Özkök, Şule Durak, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, Ömer Faruk Kavurmacı, MimariTasarımFikirleri , Blue Life, Kilikya Nehir Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, OfisTekinExclusive, Enerji Verimliliği Haftası, ATÜ, İnverter klimalar, İstanbul 3. Havalimanı, 

BetonartFresh, Yeşil enerji, Ulusoy Elektrik , Meslektaş Buluşması, Suudi Kraliyet Ailesi, Ferruh Barış Türe, Mehmet Ali Durucan, EKOKLIMA, Batşehir, Mera, İnşaatRaporu, Bozok Üniversitesi, Ross Lovegrove, ButikOtel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.