AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler
18 ARALIK 2017, Pazartesi 11:06:48
AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler
Dünyanın modasını sizlerle buluşturan, Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, yeni yılda yeni ürünleriyle yaşam alanlarınıza büyüleyici bir güzellik katacak. Doğadan ilham alan renklerin ve dokuların kullanıldığı AGT’nin yeni parke serileri; Bella, Natura Slim & Large ve Legno Lamine ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşıyacak. Yepyeni Panel renkleriyle ise farklı zevklere hitap edecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, 2018’e yepyeni ürünleriyle merhaba diyecek. AGT, doğadan ilham aldığı renkleriyle, leke tutmayan, kolay temizlenen parkeleriyle ve yeni panel renk seçenekleriyle önümüzdeki yıla damgasını vuracak. Özgün tasarımlarıyla modanın öncüsü AGT’nin yeni parke serilerinden Bella; 8 mm kalınlığı, doğadan ilham alan renkleriyle yaşam alanlarınızdaki mutluluğa eşlik ediyor. Dar ve geniş ölçüleri bulunan Natura Slim & Large Serisi, gerçek ağaç hissi veren, senkronize yüzey dokusu, 8 mm kalınlığı ile yaşam alanlarına doğanın huzurunu getiriyor. Natura Slim & Large Serilerinin parke tasarımlarının aynı olması sebebiyle birlikte de kullanılabiliyor. 14 mm kalınlığı ile fark yaratan Legno Lamine Serisi ise dünya ormanlarından izler taşıyor. AGT parkeler, patentli klik sistemi sayesinde çok kolay uygulanıyor, zamanla açılma yapmıyor ve zamandan tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda ısıya ve aşınmaya dayanıklı, üstün sızdırmazlık özelliği olan AGT Parkeler, uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı sağlıyor.


Ahşabı teknoloji ve tasarımla buluşturan AGT yeni parkelerinin yanı sıra, panel kartelasına yeni eklediği; metalik renk ve dokular taş hissini veren uygulamalar ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştiriyor. Yüksek leke dayanımı sayesinde kolay temizlenebilen, üstün yüzey kalitesine sahip AGT Panel ile mekanlar artık daha ferah. AGT’nin yeni parke serileri ve panel renkleri 2018’in ilk haftalarında satış noktalarında yerlerini alacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


852 kez okunmuştur.


ETİKETLER : AGT,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ever Group, Beyoğlu Belediyesi, TC70 Cihazı, Asya, Brecha Serisi, Herkes İçin Mimarlık Derneği, Yapıcı Fikirler, Selçuklu Belediyesi, Yönderlik Projeleri, Odeobank, Referans, TASAM, Hüseyin Çapkın, MESA Mesken Çamlıca, 17Aralık, Güneş Enerjili Çatı Sistemleri, Yaşar Doğan, Projebeyaz Gayrimenkul, Duygu Celebcioğlu, KUDEB, Pınar Kalay, İZWOOD 2018 Fuarları, Morityus, Bolero Serisi, Rasch Textil, AntYapı, Hamburg, Orbeos, TaksimPetekResidence, Prof. Dr. İsmail Yüksek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.