Tepe Aura'da yılbaşı kampanyasında yüzde 25 indirim fırsatı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Tepe Aura'da yılbaşı kampanyasında yüzde 25 indirim fırsatı
21 ARALIK 2017, Persembe 15:41:17
Tepe Aura'da yılbaşı kampanyasında yüzde 25 indirim fırsatı
160 yıllık dev meşe ağacının çevresinde konumlanan Tepe Aura’da fırsatlar devam ediyor. Villa konforunu daireye taşıyan bir konsept ile Çekmeköy-Ömerli’de hayata geçirilen projede sınırlı sayıdaki dairelerde %25’e varan indirim fırsatı ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat’ın Çekmeköy-Ömerli’de hayata geçirdiği Tepe Aura projesinde 31 Aralık’a kadar, sınırlı sayıdaki daireler için geçerli, peşin ödemelerde %25’e varan indirim fırsatının yanında liste fiyatından 60 aya kadar yüzde sıfır faiz ve peşin fiyatından 120 ay %0,99 faiz oranı gibi kolay ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı Tepe Aura 3. köprü bağlantısının hemen yanındaki konumu ile şehre ulaşımının da bir o kadar yakın bir noktada yer alıyor. Toplamda 98 konutun yer aldığı Tepe Aura, yüksek tavan yapısı ile villa konforu ve ferahlığını daireye taşıyor.

Tüm evler 160 yıllık meşe ağacına göre konumlandı

Merkezindeki 160 yıllık dev meşe ağacının büyük bir hassasiyet ile korunduğu Tepe Aura’da tüm evler bu ağaca göre, onun etrafında onun enerjisinden ve dinginliğinden faydalanmak üzere konumlandırdı. Projedeki tüm evler 3’er kat olarak meşe ağacını geçmeyecek ve birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde özenle tasarlandı. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3'er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura'da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde bahçeli, teraslı ve dubleks plan seçenekleri bulunuyor.

Müşterilerine 3 farklı dekorasyon seçeneği de sunan Tepe Aura’da daireler akıllı ev ve güvenlik sistemleri gibi teknolojik özelliklerle donatılıyor. Her aşamasında dünya standartlarında çevre duyarlılığının ele alındığı Leed Gold adayı olan Tepe Aura’da ayrıca yüzme havuzu ve sosyal tesislerle birlikte farklı alanlarda çocuklar için oyun üniteleri de olacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1460 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tepe Aura, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tepe Aura'da yılbaşı kampanyasında yüzde 25 indirim fırsatı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Braas Çatı Sistemleri, İEKKK, Prof. Tony Ciochetti, Soyak Yapı, WindAnkara, Yeni Şehir, BaumitCreativTop, Osmanlı, Aden, IF Design ve Red Dot Design Award , Wall-door-floor, Andreas Zapatinas, Honeywell, osb, KaleEndüstriHolding, TÜRK Hava Yolları, acarblu, (MEDAŞ) , Hoşdere Kentsel Tasarım, FourWindsResidence, Duygu Celebcioğlu, TFF, Garanti Bankası Bölge Yönetim Merkezi Binası, Alpican , BüyükçekmeceBasketbolTakımı, Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı, Gamze Saraçoğlu, Tevfik Tunç Türker, İntegral Menkul Değerler, Day-to-Day karolar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.