Modda Bulvar’a Yoğun İlgi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
21 ARALIK 2017, Persembe 16:07:01
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
Ontan İnşaat’ın yeni projesi Modda Bulvar’ın Satış Ofisi’nin ardından Örnek Dairesi de hizmete girdi. Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, İzmirliler’in projelerine gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İzmir’in sosyal hayatına canlılık katacak 1050 konutluk Modda Bulvar projesinin Örnek Dairesi hizmete girdi. ‘İçinde başka bir dünya var’ sloganıyla ön plana çıkan projenin tanıtımının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen yoğun bir ilgi gördüğünü belirten Güzel, “İzmir’in Sosyal Projesi Modda Bulvarın Örnek Dairesi de hizmete girdi. Örnek dairemiz haftanın yedi günü gezilebilir. İzmir’deki inşaat sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Bu hızlı büyümenin içerisinde yer alan Ontan İnşaat, yenilikçi, farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İzmirlilerin Modda Bulvar Projesine gösterdikleri yoğun ilgiden çok memnunuz” diye konuştu. 

Akvaryum ve Müzeler Yer Alıyor 

5 bloktan oluşan  1+1’ den 4+ 1’e  farklı  tip daire seçeneklerinin   yer aldığı 1050 konutluk projenin ilk etabının teslim tarihinin 2019 olduğunu belirten Güzel, isteyene teras isteyene bahçe isteyene ise deniz manzarası seçeneği sunduklarını ifade etti.  195.000 TL’den başlayan fiyatların lokasyon,  sosyal donatılar ve ünite büyüklükleri göz önünde bulundurulduğunda hem yatırım hem oturma amaçlı ev almak isteyenlerin ilgisini çektiğini kaydeden Güzel, şu ana kadar gelen talepten son derecek memnun olduklarını sözlerine ekledi. Güzel, çarşısı, restorantları, Akvaryumu, Bilim ve Sanat Müzeleri, kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, Spor Salonu, Tıp Merkezi ile şehrin tüm renklerini müşterilerinin ayağına getirmeyi planladıklarını ifade etti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1552 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ontan İnşaat, Modda Bulvar, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modda Bulvar’a Yoğun İlgi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
aparici, Woodart, CMOS, CNRHolding, AYN Group, Organize Sanayi Bölgeleri, Hilmi Işıkören, Dekar Gayrimenkul, PietraNova, HKFE, ZaferKaroğlu, Gri su arıtma sistemi , Materia, Taylan Dedeoğlu, Keçiören, Durak Plus Gayrimenkul, Fiori, Yenilenebilir, Mia Burgaz, TIRSAN Treyler A.Ş DAF, Emza, API Investment, Prof.Dr.Öcal Oğuz, GedizlerYapıEvre, Royal Philips Electronics, Western Unıon, Bulvar Plus, PNQ, Başakşehir - Ayazma, Armoni Park,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.