Ilgın İnşaat 2017-2018 değerlendirme yazısı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ilgın İnşaat 2017-2018 değerlendirme yazısı
29 ARALIK 2017, Cuma 08:39:20
Ilgın İnşaat 2017-2018 değerlendirme yazısı
Türkiye, geçtiğimiz yıl yaşanan 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından birlik ve beraberliğinden aldığı gücünü tüm dünyaya kanıtladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geçtiğimiz yıldan bu yana sadece darbe girişimini bertaraf ederek değil, bu dönemi ortaya koyduğu başarılı ekonomi politikalarıyla fırsata dönüştüren bir ülke olarak tüm dünyaya örnek oldu. Ülke olarak bu dönemde geleceğe olan inancımız da perçinlendi. Türkiye’nin önlenemez yükselişi, attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha çok yükseldi. 

2017 yılını gayrimenkul ve inşaat sektörü açısından değerlendirecek olursak, hükümetimizin verdiği desteklerle birlikte büyümede Türkiye ekonomisiyle paralellik gösterdiğini söyleyebiliriz. Yapılan konut kampanyaları, faiz oranlarındaki indirimler, yabancı yatırımcılara tanınan vatandaşlık hakkını sektördeki hareketliliğin ana sebebi olarak sıralayabiliriz. Yabancıya vatandaşlık hakkı getirilmesiyle de yabancı yatırımcıya konut satışlarında bir artış trendi yakaladık. Sektörümüzün artan yatırımlarıyla birlikte, ulusal ve uluslararası arenada yapılan etkinlik ve fuarların da katkısıyla Türkiye gayrimenkul ve inşaattaki üstün gücünü tüm dünyaya kanıtlamaya başladı. 

Hükümetimizin satış rakamlarının ve yatırımların artması yönünde verdiği desteklerle sektör olarak ekonomiye sağladığımız katma değeri sürekli artırdık. Geçtiğimiz yılın temmuz ayında yaşanan hain darbe girişiminin ardından başlattığımız seferberlikle dimdik ayakta kalabilen sektörümüz, 2017’de koşarak ilerleme kat eti. 2018’de de aynı hızını sürdürecek. 

Sektörümüz, her dönemde üreten ve istihdam sağlayan rolüyle de ekonomideki rolünü artırırken 2017’de de aynı trendin liderliğini yaptı. Bu dönemde TOKİ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak Türkiye’nin ilk master planlı konut projesini sektörümüze kazandırarak ilk markalı konut projemize imza atmanın haklı gururunu yaşadık. Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak inşaat ve gayrimenkul sektörüne damga vurarak gelecek projelere örnek teşkil edecek bir projenin mimarı olmanın mutluluğu içerisindeyiz. İmza attığımız her projemizde olduğu gibi bu projemiz de bize ayrı sorumluluk veriyor. Sektöre nitelikli ve örnekle gösterilen projeler kazandırma misyonuyla hareket ediyoruz. Bu nedenle 2018 yılı bu sorumluluğun bilinciyle hareket ederek, sektöre örnekle gösterilecek projelere imza atacağımız bir yıl olacak. 

Ilgın İnşaat olarak yatırımcılarımıza mevcut ve planladığımız projelerimiz aracılığıyla bir konuttan daha fazlasını, yeni bir yaşam konsepti ve kazançlı yatırım fırsatını sunmayı sürdürüyoruz. Her projemizi bu gözle değerlendirerek ilerliyoruz. İmza attığımız projeler ile elde ettiğimiz geniş ölçekli müşteri datamız aracılığıyla potansiyel müşterilerimize dokunuyoruz. Her dönemde hedef kitlemizden talep gören projelerimiz ile satış ağımızı hızla zenginleştiriyoruz. Sektörümüzde yaşanan hareketlilik de bu durumu tetikleyerek bir üst noktaya taşıyor.

Ilgın İnşaat olarak, yatırımlarımızı ara vermeden sürdürürken, yatırımcılarımızın gözünde daha çok yükseliyor potansiyel yatırımcılarımızın da dikkatini çekiyoruz. Sektörümüzün sergilediği başarı grafiği, bizim satış rakamlarımıza da yansıyor. İmzamızı taşıyan projelerimizin satışlarındaki hareketlilik 2017 yılında da hız kesmeden sürdü. Biz de yatırımcılarımızın taleplerinden aldığımız güçle, yeni yatırımlarımızı projelendirmeyi sürdürdük. Sadece lansman dönemlerinde değil tüm yıla yayılacak şekilde bir başarı grafiği sunduk. Yeni dönemde bu grafiği üst noktaya taşıma gayreti içerisinde olacağız.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım556 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ilgın İnşaat ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ilgın İnşaat 2017-2018 değerlendirme yazısı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Yılmaz Öncel, NanoporTop, Elie Haddad, YalınTan, Altuğ Yaka, MyHomeKüçükMaslak, CevaTürkiye, Rolling Stone, Koçkaya Holding, Sağlam Tente Sistemleri, Kuzeyyıldızı Gayrimenkul, Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel, Ankara Atakule AVM, Eyecatcher, Özen Kuzu, Climate Master, KaleEndüstriHolding, Charme d’Orient, PrimePalace, DuyguTaj, Gülsa İnşaat, System Fit, MentalDesign, EdBreen, Logos Portföy, İzmitKörfez, parkONE, ıldız Sarayı , Ahmet Özköseoğlu , Ahmet Ender Erol,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.