Park Caddesi'ne yatay mimari | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Park Caddesi'ne yatay mimari
29 ARALIK 2017, Cuma 09:27:28
Park Caddesi'ne yatay mimari
İMY Yapı, yeni yatırımı için Ankara Park Caddesi bölgesini seçti. Mahalle konseptinde tasarlanan ve yatay mimarisi ile dikkat çeken Vivendi projesinde yaşam başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Şehrin içinde yeni bir şehir gibi yükselen çok katlı rezidanslarda binlerce insan kapı komşusunu tanımamaktan şikayetçi. Son yıllarda Ankaralılar tarafından dile getirilen çok katlı sitelerin dezavantajları inşaat şirketlerinin butik projelere yönelmesini sağladı. Ankara’da mahalle konseptinde tasarlanan az katlı yatay projeler eski komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırarak hane sakinlerinin çocukluklarına duyduğu özlemi bugünün konforu ile sunmayı vaat ediyor.

DEĞERLENİYOR

Son yıllarda yerli ve yabancı yatırımcıların konuta yönelirken öncelikle kazanç odaklı hareket ettiğini ifade eden gayrimenkul değerleme uzmanları, Ankaralıların Park Caddesi gibi cazip bölgelere yöneldiğini söyledi. Bölgede proje geliştiren İMY Yapı yetkilileri, “Son 10 yılda ulaşım akslarının artırılması, nitelikli konut projelerinin çoğalması ile birlikte düşünüldüğünde Park Caddesi’ndeki gayrimenkullerin değerinin artması butik projelerin öncelikli tercih haline gelmesini sağladı. Bölgede bulunan Vivendi projesi, değerini katbekat artıracak yatırım potansiyeli ile gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından öneriliyor. Yaklaşık 4 bin metrekare peyzaj alanı, 18 adet 4+1, 3 adet bahçe dubleks ve 3 adet çatı dubleks tipi ile geniş ailelere hitap eden Vivendi projesi, Ankara’nın en prestijli okullarına olan yakınlığı ile de öğrencilere ve velilere büyük avantaj sağlıyor. Güvenliğin en çok önem verilen konuların başında geldiği projede, 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanında her daireye özel depolama alanı, geniş peyzaj alanı gibi ayrıcalıklar bulunuyor” dedi. 

AKILLI EV SİSTEMİ

Projede dairelerin akıllı ev sistemleriyle donatıldığını belirten yetkililer, “Vivendi projesi, önemli bölümü Avrupa’dan ithal malzeme ve donatılar sayesinde girişinden itibaren kalitesini hissettiriyor. Ankara’nın en nezih bölgelerinden Park Caddesi’nde inşa edilen Vivendi projesi modern çizgilere sahip” dedi. Projenin inşaatın başından bu yana büyük ilgi gördüğünü ifade eden yetkililer, projenin tamamlandığını ve oturumun başladığını belirtti.

GELİŞİM SÜRECEK

Türkiye ortalamasına göre kişi başına düşen yüksek milli gelir ve bölgedeki kamu sektörünün ağırlığının yanında sabit gelirli ve iş güvencesi olan nüfusun yoğunlukta olmasının Ankara’daki konut piyasasını güçlü kılan temel etkenler arasında olduğunu söyleyen İMY Yapı yetkilileri, 2018 yılında da Park Caddesi’nin gelişimini devam ettireceğini ve şehrin batısının odak noktası haline geleceğini ifade etti.

KAYNAK: Hürriyet437 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İMY Yapı, Park Caddesi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Park Caddesi'ne yatay mimari


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Derya Acar, Multi, Üniversite, Xiamen Fuarı, Fuaye Turkuaz, Forte, LilyLu, BaşakşehirLivingLab, Nilüferpark Evleri, Hanna, Ritim İstanbul ve Dumankaya Miks, Mah İnşaat, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM), Orhan Aydoğan, Mesut Yılmaz, Bekir Irak, Astaş Gayrımenkul, Akhisar OSB, Sapphire Serisi, Ragıp Akkurt, Accor Grubu, Üçüncünükleer, Turkcoat Fuarı, Hakan Özman, Fikret Orman, Mimar ve Mühendis Odası, YEP, SergeFerrari , Doğa Derneği, PU Köpükler ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.