Daikin ısıtmadaki iddiasını Hoval’in yeni kazanları ile güçlendirdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Daikin ısıtmadaki iddiasını Hoval’in yeni kazanları ile güçlendirdi
29 ARALIK 2017, Cuma 14:26:36
Daikin ısıtmadaki iddiasını Hoval’in yeni kazanları ile güçlendirdi
İklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi markası Daikin, soğutmada olduğu gibi ısıtmadaki iddiasını artırırken, geniş ürün gamı ile farklı mekanların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi markası Daikin, soğutmada olduğu gibi ısıtmadaki iddiasını artırırken, geniş ürün gamı ile farklı mekanların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Son olarak ürün gamına eklediği segmentinin en küçük hacimli cihazı Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi ve Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası ile ısıtmada atağa geçen Daikin, dünyanın önde gelen kazan üreticilerinden Hoval’le yürüttüğü işbirliği ile de verimlilik değeri yüksek alternatifler sunuyor. Sahip olduğu geniş ürün gamı ile bireyselden endüstriyel çözümlere kadar tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan Daikin, işbirliği yaptığı güçlü markalar ile de kullanıcısına yüksek verimlilik ve konfor alternatifleri sunuyor. Isıtma sezonunun başlamasıyla birlikte, segmentinin en küçük hacimli cihazı Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi’yi tanıtarak bu pazardaki hedeflerini büyüten, hemen ardından tam yoğuşmalı kombi ile entegre bir şekilde çalışan Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası ile ürün gamına yenilikçi ürünler eklemeye devam eden Daikin, işbirliği yaptığı öncü markalar ile de bu iddiasını güçlendiriyor.

İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, Türkiye’de soğutma sektöründe yakaladığı başarıyı Hoval kazanları ile merkezi ısıtma sektöründe de yayarak, Türkiye’deki ısıtma pazarında güçlü bir oyuncu olmayı hedefliyor. Daikin Türkiye, enerji tasarrufu ve çevrenin korunmasını temel alarak, İngiltere, İtalya, Avusturya ve Slovakya’daki fabrikalarında ileri teknolojiyle üretim yapan Hoval ile 11 yıldır işbirliğini sürdürüyor. Türkiye ısıtma pazarında iddialı bir çıkış yapan Daikin, Hoval'in farklı teknolojileri ve sistem çözümleri ile merkezi ısıtma pazarında önemli bir boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Daikin Türkiye’nin satış portföyünde Hoval’in duvar tipi yoğuşmalı kazanları, entegre brülörlü yer tipi yoğuşmalı kazanları, çelik kazanları, endüstriyel büyük kapasiteli sıcak su kazanları, boylerleri ve hava apareyleri yer alıyor.

KRALİÇENİN SARAYINDAN LÜKS OTELLERE

Lihtenştayn’da 1932 yılında kurulan Hoval, bugün dört ayrı ülkede üretim yapıyor. Dünyanın önde gelen kazan üreticilerinden biri olarak, Lihtenştayn’ın yanı sıra İngiltere, Avusturya ve Slovakya’da fabrikaları bulunan Hoval, 50 ülkede pazarlama ve satış faaliyetleri yürütüyor. Hoval kazanları, üstün özellikleri nedeniyle başta dünyanın en önemli tarihi yapılarından Buckingham Sarayı olmak üzere, İngiltere'nin ünlü tiyatro ve sanat merkezi National Theatre ve Wembley Stadyumu gibi seçkin projelerin tercih ettiği marka olarak tanınıyor. Bunun yanı sıra dünyadaki pek çok büyük üretim tesisinin, lüks otelin de tercihi olan Hoval, Türkiye’de ise Hilton İstanbul Bomonti Hotel, Four Seasons Bosphorus Hotel, Forum Bayrampaşa AVM, Özyeğin Üniversitesi ve Istanbloom Rezidans gibi çok sayıda önemli yapıya hizmet veriyor. Daikin, Türkiye’nin dışında, Kuzey Irak, Azerbaycan, Türkmenistan gibi farklı ülkelerde de Hoval ürünlerinin satışını yapıyor. Böylece Daikin, Hoval ile dünyanın farklı ülkelerinde de geniş bir coğrafyada hizmet sunuyor.

FARKLI KAZAN TEKNOLOJİLERİ, KOMPAKT DİZAYN

Yüksek verimli ve uzun ömürlü olmaları ve yaygın teknik destek nedeniyle Hoval ürünleri hastane, otel, alışveriş merkezi, konut ve ofis projeleri tarafından tercih ediliyor. Özellikle, "Yeşil Bina Sertifikasyon" sistemleri Leed ve Breeam gibi yeşil bina sertifikası almak isteyen projelerde Hoval ürünleri önemli avantajlar sunuyor. Daikin Türkiye, fabrika projelerinde hava apareyleri ile de öne çıkan Hoval ürünleriyle, müşterilerine sunduğu komple sistem çözümü ile farklı avantajlar sağlıyor.

Hoval kazanları dünyada özellikle farklı kazan teknolojileri, kompakt dizaynları, yüksek su hacimleri, uzun ömürlü olması, patentli aluFer eşanjör yapısı, yüksek verimleri, kazan kontrol sistemleri, düşük nitrik oksit (NOx) ve karbonmonoksit (CO) salınımları ve yeşil binalarda kullanılmaya uygun özellikleri ile tanınıyor. Hoval ürünleri, yüksek teknolojili ve uzun ömürlü olmasının yanında Hoval’in verdiği sistem mühendisliği hizmeti nedeniyle seçkin projelerde tercih ediliyor. Kazan satışının yanında, yaygın eğitim çalışmalarıyla uzmanlar yetiştiren Daikin Türkiye, geniş uzman kadrosuyla tesisatla ilgili mühendislik hizmeti de veriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım528 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Daikin,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daikin ısıtmadaki iddiasını Hoval’in yeni kazanları ile güçlendirdi


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Deprem Haftası, “ISO 14064 Sera Gazı Envanteri&Doğrulama Belgesi, KKDF, Tapu Kanunu, Madencilik, Bağ-Kur, Didem Derindere, Madison, Tanışlarİnşaat, GökhanAktanAltuğ, Yücel Taşkın, SüleymanDemirelOSB, Bakan Erdoğan Bayraktar, GSR 10, JCREurasiaRating, Rüstem Cam, İzmir Valiliği, Mimar Çağla Akyürek Elmas, "Sera Gazı Emisyonlarının Takibi” , MOD TASARIM, Armoni Park, İnebolu, Muharrem Acartürk, Raif Türk, Marriott Grubu, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Hasan Ali Pazar, Saçak Eteği, Darling New , The Ritz-Carlton İstanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.