Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu
02 Ocak 2018, SALI 11:35:56
Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu
chneider Electric, iştiraklerinden Eliwell ile birlikte uluslararası çapta iş ortaklarının buluştuğu Schneider Electric - Eliwell müşteri etkinliğini Venedik, İtalya’da gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

230 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen buluşmaya EcoStruxure, Nesnelerin İnterneti (IoT), dijitalleşme, enerji verimliliği ve yeni HVAC&R teknolojileri damgasını vurdu. Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, iştiraklerinden, HVAC&R teknolojileri alanına öncülük eden Eliwell ile birlikte müşterilerine özel bir buluşma gerçekleştirdi. Schneider Electric - Eliwell müşteri etkinliği, tüm dünyadan 230 davetlinin katılımıyla Venedik, İtalya’da düzenlendi. İki gün süren etkinlikte Schneider Electric üst düzey yöneticileri ve akademisyenler; EcoStruxure, Nesnelerin İnterneti (IoT), dijitalleşme, enerji verimliliği ve yeni HVAC&R teknolojileri konularında görüşlerini katılımcılar ile paylaşma fırsatı buldular.

Türkiye’den de çok sayıda davetlinin olduğu uluslararası buluşmada, segment bazında düzenlenen teknik seminerler ile Schneider Electric uzmanları, son teknolojik gelişmeleri ve Schneider Electric’in HVAC&R sektörü yol haritasını katılımcılara sundular. Fuaye alanında ise süpermarket çözümleri için bulut takip sistemi TelevisBlue ile HVAC&R için geliştirilen yeni ürün ve çözümler canlı demo ile sergilendi.

Uluslararası çapta iş ortaklarının başarılarının da ödüllendirildiği buluşmada, Türkiye’den Ges Teknik Klima Kontrol Otomasyon Sistemleri San. Tic. A.Ş. şirketi “Partnership” ödülüne layık görüldü. Şirket, bu ödülü 2016-2017 yıllarındaki büyüme oranı, Schneider Electric HVAC çözümlerinin OEM pazarına erişimi konusunda göstermiş olduğu başarı ve global ekiple işbirliği neticesinde ürün gelişimine sağladığı katkı neticesinde kazandı.

İş ortaklarına Schneider Electric ve Eliwell’in yeni nesil teknoloji geliştirme alanında sağladığı başarıya şahitlik etme imkanı sağlayan etkinlik, yeni üretim hattının devreye alındığı Eliwell fabrikası, son teknoloji ile donatılmış yeni laboratuvar ve lojistik merkezi gezisi ile son buldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 477 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Schneider Electric, Venedik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Timur Balta, Burcu Üzel, tandem, Esra Özarfat, ihracat, Primist, Small Boat Harbours, Martin Thomsen, Yusuf Azoz, İsmetYıldırım, Gotthard Tünel, Nexans, Hak Yapı, konut satınalma, Kemal Yıldır, Trios, İstanbulLight 8. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, ÇED raporu, Zikzak Modası, Grandera , WICS 2014 Türkiye, IWES 2011, Pine Valey Hotel, QUARTZ yüzey, RC Rönesans İnşaat, GökhanAlpman, HeleniumSkySuites, "Yerel ve Küresel Arasında Mimarlık: Global Bir Bakış” , Bloomberg HT, Reidin.com,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.