Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu
02 Ocak 2018, SALI 11:59:57
Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu
Ercan Şirketler Topluluğu’na bağlı Bien markasının her kategoriye ayrı odaklanma stratejisi doğrultusunda 2017’de kurulan Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ocak 2018 itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yatırımlarda önceliği, Seramik Sağlık Gereçleri'nde kapasite artışına vereceklerini ifade eden Bien Banyo Genel Müdürü Hakan Günderen, bu nedenle ürün geliştirme süreçlerini de hızlandırdıklarını ve 2018 yılında kapasite artışı ile birlikte geliştirecekleri yeni ürünler ile sektöre farklılık getireceklerini ve beş yıl içinde üretim kapasitelerini beş kat büyütmeyi hedeflediklerini belirtti.

Bu hedefle ürün yelpazesini genişleterek, her ürün grubunda önümüzdeki beş yılda pazar liderleri arasında olma vizyonu oluşturan Bien markası, Bien Banyo’nun faaliyete başlaması ile, en son teknolojik yenilikleri kullanan üretim sistemleriyle, ıslak mekanlara yönelik ürün üretecek olan marka; seramik sağlık gereçlerinden armatürlere, gömme rezervuardan banyo mobilyası ve banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyette bulunacak.

Bien Banyo A.Ş. Genel Müdürü Hakan Günderen, Bien Banyo’nun farklı çözüm önerileriyle sektöre farklı bir bakış açısı getireceğini söyledi. Bien Banyo’nun gerek teknolojik ve gerekse fonksiyon açısından sektörde daha önce denenmemiş yenilikler ile önce Unicera Fuarı’nda, ardından bayilerinin Showroom’larında ürünlerini teşhir etmeye başlayacaklarını belirtti.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 417 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Hakan Günderen,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GYH, Ersin Serbes, Bank of America Merrill Lynch, Özkan Öztürk, 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013, Seyr-i Adalar, Zeynep Bodur Okyay, Corian, LEED Sertifikalı, SMD, YuGroup, Barviha AVM, DeloitteTürkiye, TiyatroKulubü, Çelik Teknoloji Seminerleri, Twig Konsol, E-ticaret 2013, Serdar Lülecioğlu, Siemens VSX4XTRM süpürge , MertBoysanoğlu, Osman Sarı, Seka Kağıt Fabrikası, TNBKEP, Cemalettin Satoğlu, CarlsonRPark, Noter, MLPCareGrubu, ThyssenKrupp, The Function of Ornament, SHGM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.