Hilti’den hem batarya şarj eden hem de müzik çalan yeni Radyo-Şarj | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Hilti’den hem batarya şarj eden hem de müzik çalan yeni Radyo-Şarj
02 Ocak 2018, SALI 14:31:41
Hilti’den hem batarya şarj eden hem de müzik çalan yeni Radyo-Şarj
Şantiyelerden Müzik Sesleri Yükselecek
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yeni nesil hizmet anlayışı ve inovatif ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni Radyo-Şarj Cihazı’nı sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. Radyo olarak kullanılabildiği gibi telefon ve tablet gibi cihazlara da bağlanarak şantiyelerde istenilen müziklerin çalınmasına olanak tanıyan Hilti Radyo-Şarj Cihazı, farklı boyut ve voltajlardaki tüm Hilti Li-Ion bataryaları hızlı bir şekilde şarj edebiliyor. Ürünün iki yönlü güçlü hoparlörleri sayesinde şantiyelerden inşaat makinası sesi yerine müzik sesleri yükselecek. İnşaat el aletleri sektörüne sunduğu inovatif buluşlarla fark yaratan Hilti, yeni ürünü Radyo-Şarj Cihazı ile dikkat çekiyor. Hilti makinalarının bataryalarını şarj eden ürün aynı zamanda radyo ve Bluetooth hoparlör olarak da kullanılıyor. En zor şantiye koşullarına bile uyum sağlayan Hilti Radyo-Şarj Cihazı, farklı boyut ve voltajlardaki tüm Hilti Li-Ion bataryaları hızla şarj edebiliyor.

Hilti’nin 14.4V - 36V Li-Ion bataryaları ile çalışabilen yeni Hilti Radyo-Şarj Cihazı’nda istasyonlar AM, FM ve DAB olarak ayarlanabiliyor. Yeni ürün, AUX ve USB girişinin yanı sıra NFC teknolojisiyle Bluetooth eşleştirmesi sayesinde inşaat profesyonellerine telefon ve tablet gibi cihazlara bağlanarak istedikleri şarkıları dinleme imkanı tanıyor. Hilti Radyo-Şarj Cihazı’nın 2 x 20W kapasitesindeki iki yönlü güçlü hoparlörleri sayesinde şantiyelerden inşaat makinası sesi yerine müzik sesleri yükselecek.

Yeni Hilti Radyo-Şarj Cihazı’nın sahip olduğu termoplastik tamponlar ve kabartmalı metal ızgara, hoparlörler dahil ürünün komple korunmasını sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde taşıma kolaylığı sunan yeni Hilti Radyo-Şarj Cihazı, kompakt ve hafif yapısıyla öne çıkıyor. Hızlı ve kolay kablo sarmasıyla da kullanım kolaylığı sunan yeni ürün, sağlam bir gövdeye ve gizli bir antene sahip. Hilti’nin “2 yıl masraf yok” hizmeti kapsamında olan ürün, tüm gün boyunca şarj etmeksizin kullanılabiliyor. Yeni Hilti Radyo-Şarj Cihazı’na, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım842 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hilti, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hilti’den hem batarya şarj eden hem de müzik çalan yeni Radyo-Şarj


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tuti Restaurant, GaziantepOSB, Karre Style serisi, Turhan Çakar, MelenBarajı, inşaat dergi, Tarihi Hamam, ISH Frankfurt, TRC Flotal extra clear, 2012ICSCÖdülü, Gate Kazakistan, Bodrum Loft, Güneş Enerjisi Redresörünün Kullanım Ömrü, Burcu Kara, Edonia Garden, “Panel Radyatör” , Tempo Genel Müdürü Cemal Akar, Mimar Sinan Üniversitesi, Global Leaders in Construction Management, Pantone, Rönesans Yatırım Grubu, Novo Maison, Talha Özay Uluğ, Kremlin Sarayı’, AtillaKaraoğlu, Vitale, Turgay Şarlı, 26.Unicera Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı, Suşehri, DemirbaşYapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.