Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
02 Ocak 2018, SALI 14:49:08
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…

 Tüm bunlar mutluluğun gerçek formülü olabilir mi?

İmza attığı her işin temelinde mutluluğun olduğu Loda Mobilya, hayat verdiği tasarımlarla bu sorunun cevabını arıyor. Oluşturduğu her tasarım ile birlikte paylaşabileceğiniz keyifli alanlar yaratmayı amaçlayan Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası ile mutluluğunuzun sebebi olmaya geliyor.

Ahşabın egemenliğinde…

Ahşabın ruhunu tüm derinliklerinde hissettiren Nepal Yemek Odası, doğanın ihtişamını sade çizgilerle yaşam alanlarına getiriyor. Özellikle de ahşabın natürel doku ve görünümümün korunduğu tasarımıyla dikkat çeken Nepal,  zarif formuna ters köşe yapan modern geçişlerle sofistike bir atmosfer yaratıyor.

Yaşam alanlarında istenilen atmosferi yaratma imkanı sağlayan zengin renk ve kumaş seçeneğiyle Nepal Yemek Odası, dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Ev stilinin diğer parçalarıyla olan uyumuyla göz alıcı bir etki bırakan Nepal, incelikle düşünülmüş detaylarıyla da fark yaratıyor.

Davet sofralarının tartışılmaz en şık ev sahibi Nepal Yemek Odası, estetik dokunuşlarla hayat bulan zarafetinin yanında fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Geniş ve rahat sandalyeleri,  iç hacmi ve raf düzeniyle saklama alanı yaratan 4 kapaklı konsoluyla Nepal Yemek Odası işlevsel çözümler sunuyor. Mobilya seçiminde standartlarından ödün vermeyenler için hayır diyemeyecekleri bir seçenek sunan Nepal, fonksiyonel oluşunun yanı sıra estetik yönüyle de yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


792 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
NidaparkBomontiMeydan, AreonYapı, Smart, 24 Gayrimenkul, Sign of City Awards, hizmetsektörü, Markalı Konut Piyasası, Bayapı, Yüksel Kahraman, BaşakşehirBelediyesi, ARTronic, Afet Konutları Çelik Sistem Tasarımı, Frasers Hospitality, İhtiyaç Kredisi, SerhanSüzer, İzmir Hilton Oteli, Havak, GAD, Lamglas, Foldoffice, Viaport Marina, Rüdiger Gurny, Vogue Business Center, “Onur Ülkesi”, Quartz Group, Kağıthane, komatek 2013 fuarı, Akbatı AVYM, meot, Lens Yapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.