Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!
02 Ocak 2018, SALI 15:25:52
Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!
Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, yurt içinde açtığı showroomlara bir yenisini ekledi. İnegöl’deki showroomun açılışına sektörün önde gelen meslek odaları ve mobilya üreticileri katıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kastamonu Entegre, 2005 yılından bu yana depo olarak kullanılan, mobilya üreticilerine ve bayilere lojistik destek sağlayan İnegöl’deki deposunun bir bölümünü restore ettirerek iddialı bir showrooma çevirdi. Yaklaşık üç yüz metrekarelik alanda Kastamonu Entegre’nin son trendleri yansıtan kaliteli ve estetik ürünlerinin sergilendiği showroom, aynı zamanda sektör profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Kapılarını tasarımcı ve mobilyacılara açan showroom, mobilya sektörünün gündemini belirleyen bir platform olmaya hazırlanıyor.

Sektöre değer katmaya yönelik çalışmalarını her alanda sürdürmeye devam ettiklerini vurgulayan Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, İnegöl’de oluşturdukları showroomun sadece ürünleri sergileyen bir alanın ötesine geçeceğini ifade etti. Yıldız, “Burada, tasarımcıların, mimar ve mobilyacıların bir araya geleceği, renklerin, desenlerin, ve trendlerin tartışılacağı bir platform oluşturduk. Kapımız herkese açık. İhtiyaçlar, talep ve beklentiler doğrultusunda birlikte neler yapabileceğimizi burada planlayabiliriz. Bu birlikteliğin, sektöre yeni bir bakış ve katma değer sunacağına inancımız tam.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


507 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kastamonu Entegre, İnegöl,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şömineli Yaşam Ünitesi, ZorluCenter, SergeyKirienko, EGIS PLUS ve MATIS, Innovia Park, Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi, Zorlu Gayrimenkul Grubu, Park Bosphorus İstanbul, SperoGroup, Mustafa Kılıçarslan, MAÇAKIZI BODRUM, Disney işbirliği, TLT Panel, GOP, Ellio D’Anna, Toni Timirci, UÇES, Tümexpo, Slim Deluxe, EPDK Elektrik Dairesi Başkanı Ahmet Ocak, Tekstilbank, Huma Yapı, Rehda Cem Akyüz, Grand Slam, Tasarım Müzesi, TYÜ, MUDER, Cobra serisi, Filipin, IQ800 Kurutma Makinesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.