Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk
03 Ocak 2018, Carsamba 10:28:54
Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk
Kalıplar, rutinler, alışılagelmiş tasarımlar… Tüm bunları tek bir tasarımla geride bırakmak ve çarpıcı bir tercih yapmak mümkün. Hayat verdiği tasarımlarda ezber bozan bir anlayış benimseyen Loda Mobilya, Regno Puzzle Köşe Koltuk ile yaşam alanlarında iddialı bir atmosfer yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalıplar, rutinler,  alışılagelmiş tasarımlar… Tüm bunları tek bir tasarımla geride bırakmak ve çarpıcı bir tercih yapmak mümkün. Hayat verdiği tasarımlarda ezber bozan bir anlayış benimseyen Loda Mobilya, Regno Puzzle Köşe Koltuk ile yaşam alanlarında iddialı bir atmosfer yaratıyor.

Cesur bir tasarım, sıra dışı bir şıklık…

Modern ve özgün bir dizayn dilinin kullanıldığı Regno Puzzle Köşe Koltuk, güçlü enerjisiyle dinamik bir atmosfer yaratıyor. Üç parçalı demonte parçadan oluşan Regno’nun en dikkat çeken özelliği ise modüler yapısıyla dekorasyon özgürlüğü sunarken yakaladığı modern hava ile şehirli bir portre çiznesi… Üstelik net tavrı, maskülen hatları ve köşeli geçişleri bu portrenin bir parçası olmayı başarırken ahşap detaylarıyla da şehirli duruşu desteklemeyi ihmal etmiyor. 

Rahatlığı merkeze alanların hayır diyemeyeceği Regno Puzzle, özel kumaş yapısı ve geniş oturma alanıyla tasarımı konforla buluşturuyor. Tamamen keyfinizi düşünerek tasarlanan Regno, günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir sığınağa dönüşüyor. Alışılmışın dışında, farklı bir dekorasyon stili yakalamak isteyenler için cesur bir seçenek sunan Regno Puzzle Köşe Koltuk, rahatlığı ve sıra dışı şıklığı evinize getiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 812 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
8. Ziyam Dünya Barış Anıtı Projesi, 2013 Design, EVTEKS, BAYMAK EVOPLUS POMPA, Paintistanbul 2012, TTArena, 

Ventus serisi, Sürdürülebilirlik, Can Tanrıyar, Beaulieu, PrimePalace, Marmara Otoyolu, Betül Kuyucu, BBB-, Ruşen Keleşoğlu, UşakBelediyesi, Metin Hepgüler, Demir Country, IspartaŞehirHastanesi, Balık Pulu, Ninova Park Yakacık, Eğitim Sen İzmir, 5. Uluslar arası İnşaatta Kalite Zirvesi, 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, İqlim Sistemleri Servis Merkezi, Juan-Pai Fan, Viaport Kurtköy, RE-Y(St)Y-PiMF, YDA Group, Baumit İş Ortakları Zirvesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.