Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan
03 Ocak 2018, Carsamba 11:07:31
Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan
Deceuninck kalitesi ve deneyiminden aldığı güçle alüminyum sektöründe inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği kokteylin sponsorluğunu üstlendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda bayilik sistemi ile çalışan ve Deceuninck güvencesiyle alüminyum sektöründe ön plana çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, sektörel iş birliklerine devam ediyor. İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği kokteylin sponsorluğunu üstlenen IQ Alüminyum, yaklaşık 700 kişinin katıldığı etkinlikte sektörün önde gelen mimar ve mühendisleriyle bir araya geldi. Kendi standında ürünlerini tanıtıp, sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirirken katılımcılara hediyelerini dağıttı.

“Sektörü birlikte daha da büyütmeyi arzu ediyoruz”

Sektörel buluşmalara büyük önem verdiklerini dile getiren IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Departman Müdürü Hakan Nurhan, “Kurulduğumuz günden bu yana fiyat performansı ve ömür bileşiminde hızlı bir yol katederek sektöre büyük ivme kazandırdık. Sunduğumuz çözümleri daha iyiye ulaştırma yönünde yaptığımız yenilikçi çalışmaların yanı sıra sektörel iş birlikleri geliştirmeye de son derece dikkat ediyoruz. Bu iş birlikleri sayesinde sektörümüzün güncel konularında yaşadığımız sorunlara çözümler bularak sektörü birlikte daha da büyütmeyi arzu ediyoruz. Bu çerçevede İzmir Mimarlar Odası etkinliğine sponsor olmak bizim açımızdan memnuniyet duyduğumuz bir iş birliği oldu” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 



424 kez okunmuştur.


ETİKETLER : IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sektörle Buluşma Yemeği, CemÇankaya, mühendis kızlar, Bitlis Eren Üniversitesi, Tahincioğlu Gayrimenkul, Güzelbey, Park MOZAİK, Hakan Yalçın, "Malatya Kültür Sokağı", Avrasya Tüneli Projesi, restorasyon, Asiye Ay Çelik, Sapphire, Orka BanyoFiore, Kütüphane, 20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, Head Ofis , AtaYatırım, Arçelik, Süperlig, Apollon Smintheus Tapınağı Biga Yarımadası, Caprice Otel, Haydar Yenigün, Akbank ve ING Bank, Sabine Dorn Ağlagül, S. Gürkan Bakırküre, ForbesDergisi, Mustafa Karaman, USB şarjlı parafudr, DursunÖzbek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.