Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon
03 Ocak 2018, Carsamba 15:11:26
Dekorawall ile çocuk odalarında  sağlıklı dekorasyon
Dekore edildiği mekanlara sıcak ve renkli bir görünüm kazandıran Dekorawall duvar panelleri, antibakteriyel, küf üretmeyen ve ses yalıtımı sağlayan bir ürün olması nedeniyle çocuk odalarında hijyenik ve sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorawall duvar panelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle çocuk odalarına rengarenk bir çekicilik kazandırıyor. Dekorasyon dünyasında yenilikçi bir ürün olarak fark yaratan Dekorawall, toksit madde içermemesi, kokusuz olması, antibakteriyel niteliği ve temizlenebilir olma özelliğiyle çocuk odaları dekorasyonunda sağlıklı bir ürün olarak öne çıkıyor. 

Küf üretmiyor, koku yapmıyor

Çocukların sağlığı için yatak odalarında yer alan tüm ürünlerin uluslararası sağlık standartlarına uygun olması gerekiyor. Özellikle zararlı kimyasal maddeler içeren ürünler çocukların sağlığına ciddi bir tehdit oluşturuyor. Bu alanda yeni bir ürün olan Dekorawall duvar panelleri, zararlı kimyasal madde içermemesi, küf yapmaması ve kokusuz olması nedeniyle çocuk odaları dekorasyonuna ideal bir seçenek sunuyor.

Çocukların rahat ve konforlu bir ortamda uyuması da sağlıklı gelişimleri açısından önem taşıyor. Dekorawall duvar panellerinin ses ve ısı yalıtımı sağlaması da bu konuda önemli bir avantaj sunuyor. Su geçirmeyen, zamanla izolasyon özelliğini kaybetmeyen ve darbeyi yüzde 100 absorbe eden Dekorawall, çocuk odası dekorasyonunda sağlıklı ve şık ürünler arayan aileler ve kreşler için yeni nesil bir ürün olarak büyük kolaylık sağlıyor. 

Zengin renk seçeneği

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de sunuluyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


417 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekorawall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
"Tasarım Devi", Jim Holthouser, Made in Germany, Mustafa Hulusi , G - YOO Inspired by Starck, Avni Kiğılı, Making City İstanbul, TurboStat® , Varyap Meridian Grand Tower, Avrasya Tüneli Projesi, Deluxia, Çengelköypark, Nayman Mimarlık, UTİKAD, SoyutWind, ARC, Ispartakule 3 , ESO,  GrandHotelLav&GrandMarinaLav, ACK Grup, Blue®, Rockwell Automation Orta Doğu Middle East Bölge Direktörü Neil Enright, V.I.P gayrimenkul, PAKCOUNTRY, NEC, Roya Nova Rezidans, Evdekifirsat, Bodrum Vitality Luxury, Avrupa Komisyonu 2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü, starlife,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.