İki Yakalı İstanbul'un Trafik Sorununa Regus'tan Konforlu Çözüm | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İki Yakalı İstanbul'un Trafik Sorununa Regus'tan Konforlu Çözüm
04 Ocak 2018, Persembe 15:34:19
İki Yakalı İstanbul'un Trafik Sorununa Regus'tan Konforlu Çözüm
İki yakalı İstanbul’da en büyük problem, her geçen gün artan trafik. Özellikle farklı yakalarda oturup çalışanlar için önemli bir sorun haline gelen trafiğe, hazır ofis tedarikçisi Regus’tan konforlu bir çözüm geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İki yakalı İstanbul’da en büyük problem, her geçen gün artan trafik. Özellikle farklı yakalarda oturup çalışanlar için önemli bir sorun haline gelen trafiğe, hazır ofis tedarikçisi Regus’tan konforlu bir çözüm geldi. Regus; 12’si Avrupa, 6’sı ise Anadolu Yakası’nda bulunan ofisleri aracılığıyla şirketlere, “Çalışanınız oturduğu yakada ve kendisine en yakın yerde bulunan, ihtiyaç duyabileceği tüm olanaklara sahip Regus ofisinden çalışsın. Böylece hem zamandan tasarruf etsin hem de motivasyonu yükselsin” diyor. Anadolu Yakası’nda artan iş hacmine yönelik çalışmalarını da sürdüren Regus, Maltepe ile Kurtköy’de yeni ofislerini de açtı. Bu iki yeni ofisi ulaşım hatlarına yakın konumlandırdıklarını söyleyen Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, “Anadolu yakasında artan talebe bağlı olarak yeni lokasyon ve ofis çalışmalarımıza da devam ediyoruz” dedi.

İstanbul, trafiğin her geçen gün daha büyük bir sorun haline geldiği, iki yakalı bir metropol. Kuşkusuz bu özellik en çok, evi ve iş yeri birbirinden farklı yakalarda olan çalışanlar için sıkıntı anlamına geliyor. Her sabah işe giderken, akşam ise işten dönerken “Acaba trafik ne durumda? Zamanında gidebilecek miyim?” kaygıları tüm çalışanların ortak paydada birleştiği endişeler arasında yer alıyor. Bu durum çalışan motivasyonunu olumsuz etkilediği gibi zaman kaybı da yaratıyor.

TRAFİĞE ÇÖZÜM VAR MI?

Trafiğe çözüm bulunamıyor, peki ya şirketler çalışanlarının bu sorununu yok edebilir mi? Bu sorunun yanıtı, hazır ofis tedarikçisi Regus ile “Evet!”. Türkiye’de 2017 itibarıyla 18’inci yaşını kutlayan Regus, İstanbul’da 18 ofisle hizmet veriyor. 12’si Avrupa, 6’sı ise Anadolu Yakası’nda bulunan bu ofisler, bir çalışanın ihtiyaç duyabileceği tüm olanaklara sahip. Sekretarya hizmetleri, kargoların ve tebligatların takibi, müşterinin kendisi ya da şirketi adına açılan telefon hattı, sınırsız internet, video konferans, toplantı ve sunum odaları, dolap ve çay-kahve ihtiyacı için mutfak gibi birçok hizmet Regus’un paketlerinin içinde bulunuyor. Ayrıca ofis kullanıcıları, Regus’un 3 binden fazla merkezinde geçerli wi-fi’ya da erişebiliyor. Örneğin, İstanbul/Kanyon’daki Regus ağına giren bir üye, Londra’da gittiği bir Regus ofisinde de internete otomatik bağlanabiliyor.

AYNI YAKADA OTURMA VE ÇALIŞMA OLANAĞI

Regus Türkiye Genel Müdürü Murat Özgönül, Regus’un geniş ağı ve sunduğu hizmetler sayesinde farklı yakada oturup farklı yakada çalışanların bulunduğu yakadaki Regus ofisinden işlerini yürütebileceğini söyledi. “Şirketler bu yolu tercih ederek hem çalışanlarının daha az yorulmasını sağlıyor hem de zamandan tasarruf ve eve yakın çalışmanın verdiği yüksek motivasyon sayesinde daha verimli sonuçlar elde ediyor” diyen Özgönül, hazır ofis düzeninin trafik sorununu çalışanlar için bu özelliğiyle ortadan kaldırabileceğini, ayrıca yoğun kar, fırtına, sel ya da deprem gibi hayatı olumsuz etkileyebilecek doğal afetlerin yaşanması durumunda da ofis aracılığıyla işe kolay erişim olanağı sağlayacağını kaydetti.

YENİ LOKASYONLAR

Regus, geçtiğimiz ekim ayında İstanbul/Anadolu yakasında gittikçe büyüyen iş hacmine cevap niteliğinde bir adım da attı. Ekim ay itibarıyla Maltepe’de ve Kurtköy’de yeni ofisleriyle hizmet vermeye başlayan Regus, Anadolu yakasında çalışanlara yönelik hazır ofis ihtiyacını hızlı, kapsamlı, ekonomik ve kolay çözümler sunarak karşılamayı amaçlıyor.  Bu iki yeni yatırımla Türkiye’deki toplam ofis sayısını 24’e çıkardıkları bilgisini veren Murat Özgönül, hem altı olan şehir sayısını ve hem de ofis sayını daha da artırmayı planladıklarını dile getirdi. Özgönül, Regus’u Türkiye’nin tüm sanayi ve ticaret merkezlerine taşıyacaklarını ve bu konuda yeni dönem çalışmalara devam ettiklerini de sözlerine ekledi. 

ULAŞIM HATLARINA YAKIN

Maltepe’deki yeni Regus ofisi, E-5 Otoyolu üzerinde Küçükyalı ve Maltepe metro duraklarının arasındaki Maltepe Ofispark’ta yer alıyor. Bu anlamda Regus Maltepe OfisPark, hem  Kartal-Kadıköy metro hattına hem de çevrede bulunan alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Regus’un Kurtköy Aeropart’taki yeni ofisi ise, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın bulunduğu lokasyonda ve İstanbul Teknopark’a yakın bir bölgede konumlanıyor. Her iki ofiste de tüm Regus hizmetleri sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım408 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Regus,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İki Yakalı İstanbul'un Trafik Sorununa Regus'tan Konforlu Çözüm


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Doç.Dr. Sayın Recai AKYEL, Florya Korusu, Tatsuya Kumazawa, PaulSchuler, EliteWorldAsiaOtel, Bağdat caddesi, OnurTekinturhan, Kuran İnşaat, Somali, TemaPark , Borsan Grup, Ersun Gürkan, Filli Boya Yapı Kimyasalları, BVS BÜLBÜLOÐLU, GreenoxResidence, IDA Kongresi, RotaKöşeKoltuk, Mark Pearce, Bayrampaşa City , TECEO, ErciyasHolding, Euromoney Gayrımenkul Sektörü, Tuncay Gültürk, Volvo, Sigma60 , PolisanKansaiBoya , Uskumruköy, Senior Assist, ICER, ELİ- DAŞ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.