Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
04 Ocak 2018, Persembe 15:51:36
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi. Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik ve İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu tarafından gerçekleştirilen sunumda, cihazların genel özellikleri, enerji tüketim analizleri, ürün seçim ipuçları ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar katılımcılarla paylaşıldı. Eğitimle ilgili görüş, öneri ve talepler, etkinlik sonrasında yapılan akşam yemeğinde Adana Büro Bölge Sorumlusu Aziz Eray Karip ve Satış Şefi Nuri Akdağ tarafından değerlendirildi.

Alarko Carrier’ın yeni ısı pompası ürünü hakkında bilgi veren Koçak, “İklimlendirme sistemleriyle ilgili ihtiyaçların proje aşamasında doğru olarak belirlenmesi, teknik ekipler için büyük önem arz ediyor. Alarko Carrier olarak proje aşamasında ihtiyaç duyulan bilgileri paylaşmaktan ve ekiplere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğaya atık gaz bırakmadan yalnızca elektrikle çalışan ve çevreye zarar vermeyen yeni ısı pompası ürünümüz ve yüksek verimliliğe sahip VRF sistemlerimiz, proje ve kontrol birimleri tarafından da beğeniyle karşılandı. Önümüzdeki dönemde de kamu kurumlarına destek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


341 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, Kahramanmaraş, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İmas Klima, Karşıyaka Rezidans, İbrahimÇağlar, Gölcük, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, YapıYatırım, Çatalağzı Termik Santrali, ByOtell Flora Residence, CeresYatakOdası, Şömineli Yaşam Ünitesi, zeve, Dünya Ticaret Merkezi Arsası , 16. Buluş Günü, Ocean serisi , AlarkoHolding, Claes Nilsson, Azim Gayrimenkul , Al Maktoum, Ayşe Yetkin, Multi, NMT, Mozaik, Çimento sektörü, ürk jet-set, CVKHukukBürosu, EgeBoyu, Çuhadaroğlu Alüminyum 2013 Öğrenci Proje Yarışması , Nilüfer, Prestij Konutları, Dagi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.