Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
05 Ocak 2018, Cuma 10:59:00
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
PVC kapı ve pencere sorunlarına Assist projesiyle çözüm sağlayan Egepen Deceuninck, müşteri memnuniyetinde de liderliğe devam ediyor. İlklerin öncüsü Egepen Deceuninck, Türkiye’nin 55 ilinde, 150 bayisiyle sürdürdüğü Assist projesi ile sektöründe bir ilke daha imza atıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

PVC konusunda sorun yaşayan kullanıcılar, Egepen Deceuninck’in Assist projesiyle çözüme kavuşuyor. Egepen Deceuninck, sektöründe bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin 55 ilinde 150 bayisiyle hayata geçirdiği Assist projesiyle, 2017’de 620’ye yakın kişiye servis hizmeti verdi. Türkiye çapında 150 bayinin katıldığı sistemde servis hizmetinin en çok olduğu bölge 228’e yakın hizmet ile İstanbul ve çevresi oldu. İstanbul bölgesini Ankara, İzmir ve Adana bölgeleri takip etti. Yapılan araştırmaya göre, bayilerden alınan geri bildirimin en çok aksesuar konusunda olduğu gözlemlendi.

Eğitimli personel kadrosu ve tek fiyat politikasıyla fark yaratıyor

Egepen Deceuninck, Assist projesi ile PVC pencerelerindeki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar sızdırması gibi yüksek şikayet oranı olan konularda eğitimli personel kadrosuyla devreye girerek sorunu hızlıca çözüme kavuşturuyor. Sonrasında bu türden sorunların tekrar yaşanmaması veya yaşandığında hızlı aksiyon alınması için tüm bilgiler bir havuzda toplanıyor.

Egepen Deceuninck bu projeyle birlikte PVC’lerinde sorun yaşayan kullanıcılara ‘tek fiyat politikasıyla’ hizmet veriyor. Tüm kapı ve pencere ürünlerine hizmet veren sistem, 2 yıllık garanti süresi dolan ürünlerde yaşanılan sıkıntılara da çözüm buluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


557 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GÜBRETAŞ, 39. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Serdar Bilgili, Tacettin Pekgüzel, SDÇ, Aralık, VİKOby, CEV Şirketi, Arçelik, Günay Akalın, Güverte Evleri, Cüneyt Uygun, PERYÖN, Efes Plaza İş, Pınarbaşı, Fatih Ferforje, T.C. Bezmialem Vakıf Üniversites, MehmetBabacan , Regnum Carya Golf & SPA Resort, Ali Davutoğlu, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, Avrupa Konutları Ispartakule 3, Özcan Tahincioğlu, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Cosy White koleksiyonu, Ahmet Pelit, 35.Sokak, İstanbul Cevahir Otel, Bodrum Turgutreis, Wyndham Grand İstanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.