Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı, GPD etkinlikleriyle hareketleniyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı, GPD etkinlikleriyle hareketleniyor
05 Ocak 2018, Cuma 11:01:53
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı, GPD etkinlikleriyle hareketleniyor
Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı (Glass Performance Days) GPD, bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart, 2018 tarihlerinde 4. kez İstanbul’da düzenliyor. Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ile birlikte gerçekleşecek GPD programı, camın tasarımı, kullanımı ve işlenmesindeki yeniliklere özel bir vurgu yapacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

REED TÜYAP tarafından inşaat sektörünün temel taşlarından pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, geçen yıl olduğu gibi bu yılda çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı (Glass Performance Days) GPD, bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart, 2018 tarihlerinde 4. kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenliyor. Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ile birlikte gerçekleşecek GPD programı, camın tasarımı, kullanımı ve işlenmesindeki yeniliklere özel bir vurgu yapacak.

Teknoloji ve bilgiyi paylaşarak yaymanın bir GPD geleneği olduğunu belirten GPD Yönetim Kurulu Başkanı Jorma Vitkala, bu yıl geçen yıllardan farklı olarak, yeni teknolojinin verimli bir şekilde tanıtımını sağlamayı amaçlayan İnovasyon Köşesi etrafında konumlandırılmış, fuar sergi alanı içinde yer alan bir etkinlik planladıklarını söyledi. Bu alanda start-up firmalarının ve tanınmış markaların en son yeniliklerini hem seminer hem fuar katılımcılarına sunma fırsatı bulacağını söyleyen Vitkala, “GPD semineri ve Inovasyon Köşesi tüm fuar ziyaretçilerine ücretsiz olacak. Bu inovasyon etkinliğinde yer almak veya konuşmacı olmak isteyen herkesi, özet sunumlarını ve önerilerini web sitemiz üzerinden bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Talep üzerine start-up firmalar ve araştırma enstitüleri için katılım desteğimiz de olacaktır.

İstanbul’da Orijinal Konseptler

GPD İstanbul 2018’nin İstanbul’da düzenlenen önceki üç etkinliğe kıyasla oldukça farklı olduğunun altını çizen Vitkala, “Etkinlik yeni bir alanda, yeni bir zaman çizelgesine bağlı kalınarak düzenlenecek. GPD artık fuar alanının içinde, inovasyon alanı ile entegre halde düzenleniyor. Daha önceki etkinliklerin 200-300 civarında katılımcısının olduğunu varsayarsak, 90’dan fazla ülkeden 60.000’in üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapan bir fuarla iç içe yapılacak seminere katılımın daha yüksek olacağı çok açık. Öte yandan 2018’de geçmiş yılları yakalayan bir katılım bekliyoruz. Son 3 yılın katılımcılarını dikkate aldığımızda bu etkinlik sonunda, bölgeden toplam 1.000’in üzerinde cam endüstrisi profesyoneli cam dünyasına dair mesajlarımızı paylaşmış veya bilgi havuzumuza katkıda bulunmuş olacak. Bu bölge koşullarına uygun ancak aynı zamanda cam endüstrisindeki son gelişmeleri de kapsayan bir program oluşturmamızı sağlayacak. Yeni trendler, teknolojiler ve uygulamalar hakkında sunumların İngilizce/Türkçe simültane tercüme ile gerçekleşmesi etkinliğin verimini arttırıyor. Katılımcıları, mimari ve yapısal tasarım konularından kullanılan cam tipleri hakkında bilgilere çeşitleri vaka çalışmaları bekliyor. Cam işleme firmaları da operasyonlarının kalite ve karlılığını arttıracak cam işleme teknolojileri hakkında bilgilerden faydalanabilecekler” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım367 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REED TÜYAP, GPD, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı, GPD etkinlikleriyle hareketleniyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erdal Bölükbaş, Revox Side, Terraryum, The Four Seasons Otel, Avrupa Konakları Florya, Ilıca Villaları, Baumit Hazır Dekoratif Kaplamalar, Star Rafineri Projesi, Eskidji Müzayedecilik , Atatürk Caddesi , Ersaş Alüminyum Pencere, Türkiye Enerji Sektörü Liderliği, Hasan Özalban, FortGreeneKilisesi, Beylerbeyi Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı , Mert Karaibrahimoğlu, Meridian for Business, “Alman Malı”Mississauga fabrikası, BTÜ, Baymak Termostatik Radyatör Vanaları, Hakan Kodal, HakanBucak, GoldenCityAwards2016, Galatasaray Spor Kulübü, Dr. Artuğ Çetin, İstanbul Wow Convention Center, ‘Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlığı’, A Design Award 2015, Footrest , Karşıyaka360,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.