Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor
05 Ocak 2018, Cuma 11:51:28
Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile  birer yıldıza dönüşüyor
Klasik ve modern dokunuşlarla özgün tasarımlara adını yazdıran İder, yemek odasına anlam katan şık ve konforlu ürün yelpazesiyle en iyisi için çalışıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Klasik ve modern dokunuşlarla özgün tasarımlara adını yazdıran İder, yemek odasına anlam katan şık ve konforlu ürün yelpazesiyle en iyisi için çalışıyor. Sardis Yemek Odası’yla farkını ortaya koyan İder, kullanıcılarına farklı bir deneyimin kapılarını açıyor. 

Klasik bir tavır, sıra dışı bir etki…

Ahşabın sıcaklığını modern çizgilerle birleştiren Sardis Yemek Odası, davet sofralarınıza farklı bir atmosfer katarken konsolu, vitrini, kullanışlı masası, açık renkli sandalyeleriyle ihtiyacınız olandan çok daha fazlasını veriyor. Retro dokunuşların birer yıldıza dönüştüğü tasarımda elegan tavır ve sadeliğin iddiası göz alıcı bir şıklık yakalıyor.

Sardis Yemek Odası, ahşaba eşlik eden özgün tasarımı ile evinize stil katarken konforu ve işlevselliği de unutmuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu sandalyelerle konfor konusundaki iddiasını sürdürürken, vitrin ve konsoluyla işlevsel çözümler sunuyor. Üstelik hem konsolu hem de vitrini en şık ev aksesuarlarınız için hoş bir sergi alanı oluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


868 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İder Mobilya, Sardis Yemek Odası, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TheGreenParkHotelConventionCenter, Venüs, Temesist Raf, Murat Erenoğlu, TheatronBodrumVillaları, Sudaki İzler", TeknoVinç, Luxera Bahçelievler, Fortune, Bulvar216, Karşıyaka360, Baray İnşaat, Expertera, Hyundai Asansör, Özgüven Mimarlık, Creavit Moon, DaikinVRV, ALUTEAM, Karaköy Otel Yatırımcıları, Şakir Kara, Pendik Duru Park, Petrol ve Gaz Konferansı, Kadir Tümen, EmreÜlger, Symaro sensör, İstanbul Göktürk, OMV, Ytong Akademi , Show Realty Gayrimenkul, PAKCOUNTRY,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.