Daire Kartal’da konut teslimleri devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Daire Kartal’da konut teslimleri devam ediyor
05 Ocak 2018, Cuma 13:59:17
Daire Kartal’da konut teslimleri devam ediyor
Bodur Gayrimenkul’ün, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesinde konut teslimleri hızla devam ediyor. Benzersiz oturum ve yatırım fırsatı ile öne çıkan Daire Kartal’da projenin son daireleri çok özel fırsatlar sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği Daire Kartal projesinde, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katan Daire Kartal, çok avantajlı ödeme koşullarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal fırsatlar sunuyor.

Daire Kartal’da avantajlı ödeme koşulları

Daire sahiplerine hemen teslim ve hemen kiralama avantajı sunan Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal’da başlattığı özel kampanyalarla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sunulan Daire Kartal’da, %1 KDV avantajı da yer alıyor. Kaliteli bir konutta yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin beklentilerini dikkate alarak inşa ettiği Daire Kartal projesi ile Bodur Gayrimenkul, şirket içi vadelendirme seçenekleri sunarak projeyi daha da cazip hale getiriyor. 

Kataloğu değil anahtarını al

Bodur Gayrimenkul’ün zarafetle yükselen yaşam projesi Daire Kartal, taşınmaya ya da kiralanmaya hazır, hemen teslim ediliyor. Katalog yerine projenin kendisini görmek ve dilediğini seçmek isteyenler için kolayca alma fırsatı sunan Daire Kartal, geniş daire planları, zengin yaşam alanlarıyla konforu ve zarafeti bir arada sunuyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile benzersiz bir ayrıcalık yaratıyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1429 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bodur Gayrimenkul, Kale Grubu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daire Kartal’da konut teslimleri devam ediyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GalatasaraySporKulübü, Meltem Öztaş, Batı Yapı, ÇubukluVadisi, Tivoli, TamirArt W, Moment İstanbul, Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER), KırkıncıoğluGrup, TwinstarYakacık, Rotodigit teknolojisi, Mevlüt ÖZGÜ, OSTİM Ekopark, Elit, ınfo, (BİST), Doğan Cüceloğlu, Osmaniye, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği, Fadıl Demirel, RE-Y(St)Y-PiMF, Pietra Pienza, sayı 66, İder İsinda, Çatıder, Rota Teknik, Moldova, Toni Timirci, Efesus Stone, Umicore Grup,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.