İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan
05 Ocak 2018, Cuma 16:07:32
İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan
Kirala & Pişir Mutfaklar saatlerinize değer katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyan kirala & pişir mutfaklar, ilginç deneyimler yaşatarak etkinliklerinizi eğlenceli saatlere dönüştürüyor. Aydınlık, şık ve geniş alanlarda her mutfak ürününe kolayca ulaşabileceğiniz, mutfağa dair bütün zevklerinizi ortaya serebileceğiniz kirala & pişir mutfaklar, bir sosyal aktivite platformu olarak öne çıkıyor

Yemek, aksesuar, market, workshop ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, ziyaretçilerine birçok farklı deneyimi bir arada yaşatıyor. İntema Yaşam, dünyada bir ilk olarak hayata geçirdiği kirala & pişir mutfaklar ile saatlerinize değer katacak, size ve çevrenize ilham verecek bir mekan sunuyor.

İntema Yaşam’da yer alan kirala & pişir mutfaklar, evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyor; zamana değer katmak isteyenlere günlük hayatın içinde gizli kalmış zenginlikleri bulma fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda kirala & pişir konsepti, yüzlerce mutfak ürünüyle beraber İntema, Berloni ve Bulthaup marka mutfaklarda beğendiğiniz mutfakları satın almadan deneme şansı veriyor.

Şık ve geniş alanlarda ilginç deneyimler sizin ve uzman şeflerin elinde

Mutfak dünyasına yepyeni bir yaklaşım getiren İntema Yaşam, daha önce görülmemiş bir konsept olan kirala & pişir mutfaklar ile sevdiklerinize ve size ilginç bir deneyim yaşatıyor. Kirala & pişir mutfaklar, aydınlık, şık ve geniş alanlarda her şeye kolayca ulaşabileceğiniz, eğlenceli saatler geçireceğiniz ve mutfağa dair bütün zevklerinizi ortaya serebileceğiniz bir sosyal aktivite platformu olarak öne çıkıyor. Ziyaretçiler, kendi getirdiği veya dilerse İntema Yaşam’dan temin ettiği malzemeler ile istediği yemeği pişirme ve yeme imkanı buluyor. Öte yandan dostlarınızla bir araya geldiğiniz bu aktivite için “şefle kirala & pişir” fırsatı da sunuluyor. “İntema Yaşam Akademi”deki deneyimli şeflerin özel olarak oluşturduğu 2 menüden biri seçilebiliyor, tercihe göre şef size özel olarak yemek hazırlıyor ya da şefle birlikte yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Yeni hikayeler için Biletix gişelerine ya da İntema Yaşam mağazasına uğrayın

Türk mutfak sektörüne özgün bir içerik sunan İntema Yaşam, kirala & pişir mutfaklarda paylaşmanın verdiği keyifle yeni hikayeler yaratacağınız duyguları ortaya çıkartmayı hedefliyor. 6-8 kişi olarak kullanılabilen mutfaklar, ziyaretçilerin belirlediği 3 saatlik kiralama süresi ile Biletix gişelerinden ya da İntema Yaşam mağazasından satın alınabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1192 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema Yaşam, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ULTIMA, Sia& Moore, Ragıp Tüzün Parkı, Mozaik, Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği, American Siding, Sektörle Buluşma Yemeği, Multi V IV, brüt, Hakan Buvan, ABHorizon2020Programı, Minik Mimarlar Hayallerindeki Evi Çiziyor, UluslararasıGayrimenkulYatırımAjansı, DanielGermani, Mahmutbey – Bahçeşehir Metro , Ayvalık, NihatZeybekci, Serdar Urfalılar, Massimiliano-Doriana Fuksas (İtalya), İkram Göktaş, Selçuk Avcı, Belediyeler, ÖzenKuzu, International Builders Show, Çamoğlu Mimarlık, Koruma Şirketler Grubu, RATP, GEF, Chamsın, Sultanahmet Köftecisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.