Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri
08 Ocak 2018, Pazartesi 10:57:56
Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri
Güne her zaman ayak uyduran ve trend belirleyen Kelebek, 2018 mutfak trendlerini paylaştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kelebek Mutfak, Türkiye’nin mutfak trendlerini belirleyen, tüketicinin isteğini iyi bilen bir marka olarak 2018’de de mutfaklarda harikalar yaratmayı amaçlıyor. Bir yaşam alanı olarak mutfakları huzur veren bir alana çevirmeyi ve her şeyden önce tüketicisinin mutlu olmasını amaçlayarak tasarımlar yapan Kelebek Mutfak, bu yılın öne çıkan trendlerini açıkladı.

Bronz Mutfaklar Ön Planda…

Geçtiğimiz sene bronz ve pembenin trend olduğu mutfaklarda 2018’de de aynı tonlar trend olmaya devam edecek. Zeminler ile aynı renk kombinasyon yapılabilirken; düz bir temanın üzerine konulabilecek vazolar ile şahane bir kombinasyon da gerçekleştirilebilir.

Beyaz Renk ile Farklı Ambiyanslar Yaratmak Mümkün

Beyazın geçmişten günümüze kadar temizlik ve ferahlık anlamı her zaman aynı iken, beyaz renk ile birlikte yeni kombinasyonlar ve yeni ambiyanslar oluşturmak mümkün. Ahşap tonlar, dokular ve keten masa örtüleri ile birlikte yeni kombinasyonları Kelebek Mutfak’ta bulabilirsiniz.

Çift Lavabo ile Hızlanabilirsiniz!

Küçük mutfağı olanların en büyük şikayetlerinden biri olan hiçbir şeyin sığmaması konusu, Kelebek Mutfak’ın çift lavabo kurulumu ile çözülüyor. 2018 yılında da trend olacak çift lavabo ile iki kişi aynı anda daha rahat yemek yapabilir. Farklı beğeniler için üretilen mutfak dolapları ile yaşam alanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek; sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombin olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliği ile tüm ihtiyaçları karşılayan estetik çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1471 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kelebek Mutfak, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dow Corning® , ParimaOfis, Ceram Protected, Ehsan Fareed Abduljawad, Hüseyin Faik Alsaç, AhmetYiğitbaşı, GülmanGroup, YaleAlarmMerkezi, kipa, Ahmet Erdem, Ersin Aydeniz, Beytepe Kampusu, UkraCity, 3.Havaalanı, Öncüoğlu+ACP Mimarlık, Günther Öttinger, ITOCHU, Fiba Grup, Coco Cola İçecek Mali İşler Direktörü N.Orhun Köstem, Kız Kulesi, Düşük Faizli ve Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yasa Tasarısı, stanbul, GölMahal Vilları, Vali Amca, Tower Bridge, Bticino Axolute serisi, AyÇelik, MuratUzun, 3.Havalimanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.