Peli Parquet, Hannover’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Peli Parquet, Hannover’de
08 Ocak 2018, Pazartesi 11:24:23
Peli Parquet, Hannover’de
Her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en önemli fuarı olan “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı” 12-15 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en önemli fuarı olan “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı” 12-15 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek. Her yıl fuara düzenli olarak katılan Peli Parquet, en yeni teknolojilerin ve trendlerin sergilendiği fuarda ürünlerini nihai tüketici ile buluşturacak

Dünyanın en büyük Halı ve Yer Döşemeleri olarak bilinen Domotex Fuarı Almanya’nın Hanover Kenti’nde 12-15 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. Türkiye’nin köklü firmalarından Turanlar Group markası olan Peli Parquet tüm koleksiyonlarıyla fuarda yerini alacak.

Sektörün en son trendleri ve yenilikleri ile profesyonellerin buluşma noktası olan “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı”na her yıl düzenli olarak katılan ve Türkiye’yi temsil eden markalardan Peli Parquet tüm koleksiyonlarını bu fuarda nihai tüketiciyle buluşturacak.

Fuara iştiraklerinin markaları adına önemli olduğunu belirten Peli Parquet Marka Yöneticisi Meltem Öztaş ‘’Yüzde yüz yerli marka olan Vezirköprü Orman Ürünleri’nin markası Peli Parquet, Turanlar Group’un şirketler topluluğunda yer alan grubun lokomotif markalarından biri. Vezirköprü Orman Ürünleri adıyla zemin kaplama sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan Domotex’e her yıl düzenli olarak katılıyoruz. Markamızı dünyaya tanıtmak adına bu tür organizasyonların önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu sayede sektördeki yenilikleri ve trendleri yakından takip ediyor ve müşteri portföyümüzü genişletme, pazar payını büyütme imkanı buluyoruz’’ dedi. Peli ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmek için çalışmalar sürdürdüklerini dile getiren Meltem Öztaş ‘’Dünyanın dört bir yanında iyi tanınan, lokal temsilcilerle yürüttüğümüz ihracat faaliyetlerimizi bu tür organizasyonlar sayesinde daha da geliştirmeyi, markamızı ve ürünlerimizi daha fazla ülkeye ulaştırmayı hedefliyoruz’’ diye sözlerine devam etti.

Markanın yurt içindeki yapılanmasını aynı sistemle yurt dışında da uygulamak için çalışmalarda bulunduklarını da sözlerine ekleyen Meltem Öztaş ‘’Türkiye’deki bölge bayilerimiz gibi yurt dışında da çalıştığımız ülkelere bölge bayilikleri kurma çalışmaları içerisindeyiz. Hedef pazarlarımız arasında yer alan ülkelerde bu çalışmaları incelikle ve hızla yürütüyoruz. Bu yıl bu yeni satış stratejileriyle ihracatı yüzde 100 artırmayı planlıyoruz’’ diye konuştu. Markanın fuarda öne çıkaracağı koleksiyonlar ise Vintage, Golden, Wood, Comfort ve Elegance koleksiyonları olacak. Peli Parquet’nin yeni kolleksiyonu Loft Collecion’ın dar ebatlı ve gerçek ahşap dokulu ürünü de fuarda ön planda yer alacak. Peli Parquet fuarda 9’uncu hol A42 numaralı standa yerini alacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 348 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parquet, Hannover, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli Parquet, Hannover’de


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Uğur Gazanker, Su yalıtımı, 8. Gayrimenkul Yazlık Evler Fuarı, Brick, Mete Varas, ACARLAR MAKİNE, Çebi A.Ş., IMF, KuleliEvleriBomonti, Soyutwind İş Geliştirme Müdürü, Neolift ile kapak sistemi, büyükyalı, Vana Ceketleri , Günışığı Konakları, Dubai International Property Show, ÖmerTürkoğlu, Exen Projesi, İnşaat Ekonomisi Zirvesi, Çimento Endüstrisi, VIIIAVMkonferansı, Erzurum Aksu Hidroelektrik Santrali, İstanbul Yeni Havalimanı, SocarTower, Barış Tansever, Berk Çiller, Yön. Krl. Üyesi Eski Bakan Kürşad Tüzmen, SuperBlack, Haluk Baybek, DEİK, Suriye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.