ODE Yalıtım Paydaş Paylaşım Platformu Kuruldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
ODE Yalıtım Paydaş Paylaşım Platformu Kuruldu
08 Ocak 2018, Pazartesi 11:49:11
ODE Yalıtım Paydaş Paylaşım Platformu Kuruldu
Yalıtımda dünya markası olma hedefine, odağına eğitimi alarak ilerleyen ODE, sektörde bir ilke daha imza attı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kurduğu ‘Paydaş Paylaşım Platformu’ ile yurt içi ve dışındaki tüm paydaşlarını aynı çatı altında buluşturan şirket, tüm eğitim ve seminerlerini bu platformda toplayarak, paydaşlarını geleceğe hazırlayacak. 

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini, Türkiye’den çıkan global bir marka olma vizyonuyla sürdüren ODE Yalıtım, paydaşlarıyla birlikte büyüme hedefi doğrultusunda ‘Paydaş Paylaşım Platformu’ adlı yeni bir oluşumu hayata geçirdi. Tüm eğitim ve seminerlerini bu platform çatısı altında toplayan ODE, bu sayede yalıtım sektöründeki son gelişmelerle ilgili bilgi ve uygulamaları paydaşlarıyla buluşturacak ve onları geleceğin rekabetine hazırlayacak. 

ODE’nin kurulduğu günden bu yana önceliklerinden birinin paydaş eğitimi olduğunu vurgulayan ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Geçtiğimiz yıl tüm paydaşlarımıza toplam 6.000 adamXsaat eğitim verdik. Bu yıl ise bu süreyi 10.000 adamXsaate çıkarmayı hedefliyoruz. Bu nedenle tüm bu eğitim ve seminerlerimizi bir çatı altında toplamaya karar verdik. Paydaş Paylaşım Platformu adını verdiğimiz bu platformla; iç paydaşlarımız, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve uygulamacılarımızı tek çatı altında buluşturarak, onları geleceğe hazırlamayı, rekabette bir adım öne geçebilmelerine olanak sağlamayı hedefliyoruz” dedi. 

ODE su yalıtımında bilinci artırmaya odaklanıyor 

Bu yıl gerçekleştirecekleri seminer ve eğitimlerde, su yalıtımını merkezlerine alacaklarının altını çizen Akdemir, su yalıtımının zorunlu hale gelmesiyle, su yalıtımı ürünleri konusunda bilincin artacağına ve bunun da yalıtım pazarına olumlu yansıyacağına inandıklarını söyledi. Akdemir, “Özellikle deprem bölgelerinde koruyucu etkisi olan su yalıtımı, yüzölçümü olarak yüzde 92’si, nüfus yoğunluğu olarak ise yüzde 95’i deprem kuşağında bulunan Türkiye için hayati önem taşıyor” şeklinde konuştu.

ODE eğitim ve seminerleri 2017’de sektöre damgasını vurdu 

ODE, 2017’de de paydaşlarını unutmadı ve birçok farklı eğitim ve seminer gerçekleştirdi. ODE Yalıtım’ın gelecek vizyonunu, iş ortaklarına “Sevgi, zenginlik ve tecrübe paylaştıkça çoğalır” mottosuyla aktardığı Paydaş Toplantıları kapsamında 210 paydaş ile bir araya geldi. Diğer yandan, ODE’nin iç paydaşlarına yönelik düzenlediği II. Eğitim ve Gelişim Programı’na katılan satış ve pazarlama ekipleri, konusunda uzman eğitmenlerden, satış becerilerini farklı pazarlama teknikleri ile geliştirecek yenilikçi uygulamaları ve pazarlama süreçlerini iyileştiren yöntemleri dinledi. 

Su yalıtımı uygulamacılarına özel olarak düzenlenen ve su yalıtımı ürünlerinin özellikleri ile kullanım detayları hakkında teknik ve uygulamalı bilgilerin paylaşıldığı Uygulamacı Seminerleri kapsamında ise; İç Anadolu, Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinden 200 su yalıtımı uygulamacısı ile bir araya gelindi. Ayrıca, sektör uzmanlarına yönelik düzenlenen Cam Yünü Seminerleri’ne katılan 200 mimar ve mühendise cam yünü ile ilgili son trendler anlatıldı.  Yurtdışı yetkili satıcılarını ve tedarikçilerine yönelik düzenlenen Yurtdışı Yetkili Satıcı Toplantıları’na katılan 30 iş ortağına ise ODE’nin 2025 vizyonu ve ihracat hedefleri aktarıldı. ODE’nin yurtiçi bayileri ile birlikte toplam 300 kişi de Eskişehir’de bulunan dev üretim üssünü ziyaret ederek, fabrikanın faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


386 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ODE Yalıtım,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ODE Yalıtım Paydaş Paylaşım Platformu Kuruldu


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
W Lounge, TatarYapı, KuveytExpocity, Tahincioğlu Gayrimenklul, Türkiye, DoğtaşYeniNesilOdaTakımı, MESA Çubuklu 28, Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı, TOKİ-Avrupa Konutları İlköğretim Okulu, İmes Park, Birinci İstanbul Tasarım Bienali, Crowne Plaza Istanbul Asia, Zorunlu Deprem Sigortası, Kliksa, İkiz Kule, GROHE BestMatch™, Neşecan Çekici, Yeni Konut Fiyat Endeksi, MAXO, Koray Tuncer, Sinpaş Gökorman, Fenerbahçe, CEPTETEB, Cemal Gökçe, Asınıfı, Elissa Stampa, Designpreis, AlitaTurizm, IP 44, ByGroup ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.