Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:21:09
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
Villeroy&Boch’un STATEROOM ve La Diva karo serileri, mekana ihtişam katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch, STATEROOM duvar ve yer karolarıyla, klasik ve modern arasında bir bağ kuruyor. Geçmişin izlerini taşıyan şık mekanlar yaratan seri, organik olarak tasarlanmış yüzey efektleriyle, zamanın doğal akışını vurguluyor. Serinin vintage görünümlü, çok renkli dekorlarında, geçmiş zamanların zarif süslemelerinden ışıltılar göze çarpıyor. Sırlı porselenden üretilen kabartmalı bordürler; altın, bronz ve çok renkli metal detaylarıyla, el yapımı hissi veriyor. Yıllar boyunca kullanılmış ve tekrar tekrar cilalanmış gibi görünen zeminde, farklı renk kombinasyonları yaratılabiliyor.

Villeroy&Boch’un La Diva karo serisi ise ışığı hiçbir zaman solmayacak rafine bir güzellik sunuyor. Farklı ülkelere ve tarihi dönemlere ait el yapımı ürünleri inceleyen Villeroy&Boch, dekorasyonda zarafeti temsil eden ölümsüz bir karo tasarımı yarattı. Asya ve Avrupa el işçiliğinin çok kültürlü etkilerinden esinlenen La Diva, sofistike ve yenilikçi tasarım fırsatları sunan bir duvar ve zemin konsepti. Altının elle boyanmasıyla elde edilen eşsiz mozaik şekilleri, yüzeylere ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1218 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy&Boch,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Peugeot, Prof. Dr Ahmet Kırman, Arc International, The Hygienic Gym, GMKA, Arçelik A.Ş., Tuna Ofis, Türk çelik boru sektörü, Kahire Uluslararası Havalanı, Vincent Callebaut, WavinPilsa, Küçükkuyuport Evleri, Sertan Çoker, GökhanErel, Işıklar Enerji ve Yapı Holding, Varlıbaşlar, ÖzgürÖzatağan, RusyaEnerji, ISO 2858, SOLAIR, MaldivlerSporKompleksi, LeventLIFE Residence, Halı ve zemin kaplamaları fuarı, Çimento Grubu, Tax Review, Kale Yangın Kapısı, Gülyalı, ODTÜ, AquaDry28, İkitelli OSB,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.