Dayı Grup Zemin Sistemleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Dayı Grup Zemin Sistemleri
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:29:49
Dayı Grup Zemin Sistemleri
Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor. Dayı Grup en ekonomik fiyata kısa sürede çözüm üretmesi, en küçük bir bölüm işinden en kapsamlı geniş projelere başarılı sonuçlar sağlaması açısından en çok tercih edilen şirket olmaya devam ediyor. Eğitimli personeli gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerine en ekonomik fiyat sunmayı sağlıyor.

PVC Zemin kaplama uygulamaları arasında; yükseltilmiş zemin uygulamaları, kauçuk zemin, kauçuk zemin uygulamaları, yapıştırıcılar, kauçuk dış mekan uygulamaları, kauçuk iç mekan uygulamaları epoksi uygulamaları, PVC esnek / PVC sert süpürgelik uygulamaları, spor alanları için basket potaları, futbol kaleleri, hentbol kale ve sahaları, karo halılar, dekorasyon merdiven kaplama uygulamaları, asma tavan sistemleri, duvar koruma sistemleri ve tüm inşaat uygulamaları yer alıyor. Hastaneler, bankalar, AVM'ler, villalar, iş yerleri vb. en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara kadar uygulama sağlanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım501 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dayı Grup, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dayı Grup Zemin Sistemleri


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ali Pandır, Ali Dinçer, YEŞİL BİNA, Kalb’i , Elit Grand Palas, Soeren Jensen, Dünya Su Günü , Ayhan Sefer , Murat Yilmaz, Legoland, BimsA, CEEMEA Strateji Top 10, Kürşad Söylemezoğlu, UluslararasıİnşaattaKaliteZirvesi, SevkonGayrimenkul, AlasiriGrup, Mehmet Dereli, Serdar Oran, Ali Kul Çok Programlı Lisesi, Doğa Bakırköy, Korkut Özgenler, LED mum ampul, inşaat yatırım, Yedigöze, Hikmet Temel, Mesleki Yeterlilik Kurumu, GümüşhaneKapalıPazaryeri, Murat Özcan, Güvenilir İnşaat, 216ButikÇekmeköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.