Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
08 Ocak 2018, Pazartesi 14:18:22
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
Yenilikçi ve trend ürünleriyle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanları 60’lı yıllardan bu yana uzanan monokrom etki bütünlüğünün içine sürüklüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramik karoda geliştirdiği özel tasarımlarla trendleri belirleyen ve tüketici tercihlerinde ilk sırada olan Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanlarda monokrom bir etki yaratıyor. Bu monokrom etki; renklerin kral ve kraliçesi olan siyah-beyaz’ın keskin geçişlere sahip uyumu gibi, Sia serisinin antrasit ve inci renk seçenekleriyle özgün bir kombinasyona dönüşüyor.


25x75 santimentre mat, rektifiyeli duvar karoları ve 60x60 santimetre mat, rektifiyeli sırlı porselen yer karosundan oluşan Sia, kalıplarla zenginleştirilmiş hareket etkisiyle dikkat çekiyor. Geometrik çerçeve trendinden yola çıkılarak hayata geçirilen Sia serisi, platin ve altın dekorlarıyla modern dekoratif bir yaklaşım sergiliyor. 
 Konut içi, banyo, otel, ofis, kafe ve restoran dekarosyonunda tercih edilen Sia, elegan, özgün ve farklılık arayanların ilk tercihi oluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1262 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çanakkale Seramik, Sia serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018





 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Meiller, "Hep ucuz en ucuz", Müteahhitlik , CMC, Botanik PArk, Master Builders Solutions®, Eray Öcal, İstanbulLightAydınlatmaFuarı, Mehmet Eriş, BoğaziçiÜniversitesi, Merter, Tepe Betopan, Ondura, Tricon, Neo Yaşam, halı, YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Edera Serisi, Can Alüminyum, Yeşil Nokta Çevre Yarışması, Çimentolu Levga, İrfan Aydoğan, TasarımZirvesi, Aydın Belediyesi, E.C.A. Dekoratif Panel Radyatörler, Barry Cook, geleneksel mimari, Mapress, Manzara7/24, mandalay,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.