Renklerin sınırsız dansı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Renklerin sınırsız dansı
09 Ocak 2018, SALI 09:35:09
Renklerin sınırsız dansı
Yaşamı zenginleştiren renkler düşünülerek tasarlanan VitrA PRO Technic karo koleksiyonundaki Color serisi, rengin yanı sıra ebat çeşitliliğiyle mekan tasarımını özgürleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşamı zenginleştiren renkler düşünülerek tasarlanan VitrA PRO Technic karo koleksiyonundaki Color serisi, rengin yanı sıra ebat çeşitliliğiyle mekan tasarımını özgürleştiriyor. Tüm mekan tasarımları için sınırsız kombinasyonda uygulama olanağı sunan seri, yaratıcılığa ilham verecek yenilikçi çözümler getiriyor. Mekanlarda en çok tercih edilen ebat ve renklerdeki karolar, mimar ve iç mimarlara hızlı hizmet verebilmek için, yoğun bir stok programı çerçevesinde üretiliyor. 

VitrA PRO Color, 38 renk seçeneğine ve renk gruplarının oluşturduğu yüzlerce kombinasyona sahip. Renkleri tariflemek amacıyla geliştirilen uluslararası RAL sistemine göre düzenlenen seri, dünyanın renklerini mekanlara yansıtıyor. Ebadı 2,5 ila 60 cm arasında değişen karolarıyla sınırsız kombinasyon yapma olanağı tanıyan Color, evlerden havuz ve alışveriş merkezlerine, zemin ve duvarlardan dış cepheye, farklı kullanım alanları sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1211 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA , ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renklerin sınırsız dansı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gökşin Ilıcalı, Üründül Grup, Taksim360, Porcelanosa Grup, Crowne Plaza, Naim Gençoğlu, EczacıbaşıYapıÜrünleriGrubu, taşıt, Tarih Vakfı, Barış Ekinci, Uğur Eğitim Kurumları, Suriçi, DAKA, Dr. Y. Müh. Mimar Doğan Hasol, TUGAYKAN, Sancaktepe Konutları, Diamond yemek masası, Atron, TunayErdal, KavaklıKonakları, Ege Maden İhracatçıları Birliği, Tekfen Emlak, Salone Int. Del Mobile Fuarı, Fortune500, Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik, KVN Yapı A.Ş., ALUTEAM, VMware Türkiye, Nova, W Paris-Opéra; Wasabi by Morimoto ve Mumbai Taj Mahal Palace & Tower’,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.