BOCCHI’den Çevreci Armatür Koleksiyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
BOCCHI’den Çevreci Armatür Koleksiyonu
09 Ocak 2018, SALI 09:43:53
BOCCHI’den Çevreci Armatür Koleksiyonu
70 yıldır seramik banyo ve mutfak ürünleri alanlarında yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan köklü İtalyan firması BOCCHI, tasarım ve teknolojinin buluştuğu yeni armatür koleksiyonu ile doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlayarak banyo deneyimlerine konfor ve estetiğin yanı sıra ekolojik bir duyarlılık kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tüm ürün koleksiyonlarında ekolojik tasarım ve üretim anlayışıyla hareket eden BOCCHI, doğadan ilham alarak tasarladığı su tasarruflu armatürlerle evlerin yeni nesil rehabilitasyon alanları olan banyolara sürdürülebilir bir anlayış getiriyor ve konfordan taviz vermeden teknoloji ve estetiği kullanıcılarına bir arada sunuyor.

Yeni sezonda farklı renk ve tasarım seçenekleriyle dikkat çeken BOCCHI ürünü tasarruflu armatürler genel mimari trendler içerisinde son yıllarda yükselişe geçen retro akımının banyolara da yansıması ile beraber altın, bakır ve mat renk kaplamalı armatür tasarımları yoğun bir ilgi görüyor. BOCCHI koleksiyonlarındaki, eski kırmızı volanlar ve modern gövde tasarımının birleşimiyle geçmiş zamana atıfta bulunan retro armatürler, farklı olanı arayan kullanıcılara kendilerine özgü bir stil yaratma fırsatı sunarken, mimarlar ve tasarımcılar için de sınırları olmayan bir oyun alanı sağlıyor.

Üretimde son teknoloji kullanımı sayesinde armatürlerde alışılmışın dışında form çeşitliliği sunan BOCCHI’nin ürün yelpazesinde öne çıkan uzun gagalı armatürler, kişinin elini lavaboya çarpma ihtimalini ortadan kaldırırken daha fazla el yıkama alanı ile kullanımda kolaylık ve fonksiyonellik sağlıyor. Gelişen üretim teknikleriyle gövdeleri artık daha ince üretilebilen BOCCHI armatür koleksiyonları banyolara zarif dokunuşlar getirirken, endüstriyel görünüm ise daha köşeli tasarımlarla yakalanabiliyor.

Suyun ısısını sınırlandırmaya olanak sağlayan seramik ısı kontrollü seramik kartuş ve su tasarruflu hijyenik perlatörler ile yaklaşık % 55 su tasarrufu sağlayan BOCCHI’nin tüm armatürlerinde dikkat çeken nokta ise PCA (pressure control aerator) su tasarruflu perlatörlerini kullanıyor olması. PCA teknolojisi ile su basıncı ne olursa olsun aynı su tasarrufunu elde eden BOCCHI, üst segment armatürlerde ise kartuş üzerinden ısı limitlemesi yapalabilen seramik kartuşları tercih ediyor. Avantaj sağlayan bu nitelik sayesinde, kartuş üzerinden limitlendirilen ısı ve akış miktarı ayarı ile gereksiz sıcak su sarfiyatı engelleniyor ve sıcak su ile kaza yaşanma riskini düşürüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım372 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BOCCHI, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

BOCCHI’den Çevreci Armatür Koleksiyonu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ESKON, LEDambient, Karbon salımı, OrhanBirdal, Altın, GaziantepSanayiOdası, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Can Ersoy, Çocuk Korumalı Prizler, Mojo, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu, Nmerkez, TÜYİD, Çandarlı Limanı, Lydia&Myra, PanaHolding, TKFE, MAPFRE Sigorta, Palladium Ataşehir, Hakan Yürüoğlu, Weber Dış Cephe Kaplamaları , MARKA 2014, Ömer Erbil, Esenyurt-Beylikdüzü, Mehmet Erol, Via Port Houses&Suites, Brooklyn, Metro Point , Mustafa Özgür Tezel, Ahmet İpek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.