Wilo, 2017’de 1.400’e yakın kişiye eğitim verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Wilo, 2017’de 1.400’e yakın kişiye eğitim verdi
10 Ocak 2018, Carsamba 10:50:07
Wilo, 2017’de 1.400’e yakın kişiye eğitim verdi
Wilo düzenlediği eğitim seminerleriyle, pompaların günlük hayatımızdaki önemini ve yeni nesil pompa teknolojilerinin faydalarını anlatıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Wilo düzenlediği eğitim seminerleriyle, pompaların günlük hayatımızdaki önemini ve yeni nesil pompa teknolojilerinin faydalarını anlatıyor. Öğrencilerin veya profesyonellerin olduğu farklı katılımcı gruplarına yönelik eğitimler veren Wilo, 2017’de yaklaşık 1.400 kişiyle deneyimlerini paylaştı.

Pompa sistemleri sektörünü geliştirme sorumluluğuyla hareket eden Wilo, sürdürülebilir bir ilerleme sağlamak için eğitim çalışmalarına büyük önem veriyor. Wilo Türkiye’nin Eğitim Departmanının hedefi, öğrencilerden sektör profesyonellerine kadar farklı kesimlere fayda sağlamak.

 Wilo 2017 yılında, aralarında teknik meslek lisesi öğrencileri, üniversite öğrencileri ve sektör profesyonellerin yer aldığı yaklaşık bin 400 kişiye eğitim verdi. Özyeğin Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Okan Üniversitesi gibi önemli üniversitelerin mühendislik bölümleri ile meslek yüksekokulu öğrencileri de Wilo’nun Tuzla’daki merkez binasında yapılan seminerlere katıldılar. 

Katılımcılar, Wilo’nun faaliyetlerinin yanı sıra, temel pompa prensipleri, pompalarda kavitasyon, yeni nesil enerji verimli pompaların sağladığı faydalar gibi konularda bilgi edindiler. Öğrenciler ayrıca Wilo'nun LEED Gold Sertifikasına sahip yeşil binasını ve laboratuvarlarını inceleme fırsatı buldular.

Deney seti ile uygulamalı eğitim 

Wilo’nun eğitmenleri üniversiteleri ve teknik meslek lisesi öğrencilerini okullarında da ziyaret etti. Üniversitelerde mühendislik fakültelerinde teknik bilgi paylaşımı yaparken; meslek liselerinde de temel pompa bilgileri, pompaların günlük hayatımızdaki önemi, sabit devirli pompalar ile frekans kontrollü yeni pompaların farkı ve sağladığı faydalar bir deney seti ile uygulamalı olarak gösterildi. Wilo sektör profesyonelleriyle de yıl boyunca birçok eğitim seminerinde bir araya geldi. Yeni nesil enerji verimli pompaların getirdiği avantajlar ve Wilo ürünlerinin sağladığı faydalar bu etkinliklerin odaklandığı konular arasında yer aldı. Wilo, 2018 yılında vereceği eğitimlerde çok daha fazla sayıda kişiye ulaşmayı hedefliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım452 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Wilo, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Wilo, 2017’de 1.400’e yakın kişiye eğitim verdi


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ragıp Tüzün Parkı, Woodlam, Alleben Deresi, Akran Nakliye, GarantiMortgage, TaHoma® Akıllı Ev Sistemi, Burcu Esmersoy, Enza, Silikonatex, MAPIC 2014, 7. Betonik Fikirler Proje Yarışması , İstanbul, Direct Flame Teknolojisi, MAKTEKFuarı, Yenikapı-Şişhane, İyi Tasarım Ödülü, Concorde Luxury Resort, DATİ Yatırım Holding A.Ş, Avrupa Konutları, RENAISSANCE, Su yönetimi, Afrika, ÇukurovaTower, Enza Mobilya, IBATECH Fuarı, JCB teleskobik yükleyiciler, BoraGülan, Hayat Koleksiyonu, Baerbel Arnold-Mauer, İGA Havalimanı İşletmesi AŞ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.