Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:19:51
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır. Panasonic Eco Solutions Türkiye, şimdi yeni elektrik anahtarı ve priz serisi ile bu soyut anlatımı gerçeğe taşıyor. VİKO markası altında ve Karre Style serisi içinde yer alan çok özel Sevgililer Günü tasarımları Aiko ile Ren’in aşk hikayesini anlatırken sizin sevginizi de ifade ediyor. VİKO’nun aşk dolu kalpler için tasarladığı elektrik anahtarları ve prizler, Sevgililer Günü’nün en esprili hediyesi olmayı hak ediyor.  

VİKO’nun Karre Style serisindeki yeni tasarımlar, aşkın sevimli hallerini çizgi karakterlerle odalara taşıyor. VİKO tasarımlarında hayat bulan Aiko ve Ren’in birbirlerine duydukları sevgi, bu duygunun en güzel hediye olduğunu herkese hatırlatıyor. Kullanıldığı her mekana aşkın güzelliğini yansıtan ürün, renkli tarzıyla da fark yaratmayı başarıyor. Ayrıca kalbinizdeki kişiyi prizlerden kaynaklı ev kazalarından ve elektrik çarpmalarından korumak için hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde koruma kapakları bulunuyor. 

Şimdi sevdiğiniz insana kendi aşk hikayenizi yazmak için hazır olduğunuzu çok keyifli bir dille anlatabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olma fırsatını yakalayabilmek için Panasonic sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1188 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Borusan Mannesmann, 35. Sokak, İstova, Kentsel Dönüşüm Sürecinde Bina Yenileme, Formula 1, Referans Kartal Kordonboyu, Boytorun Architects, Mektebim Koleji, OSWE, Rolls-Royce Power Systems, Beyaz LED , Lykia World Ölüdeniz Tesisleri, Dave Guidette, Murat Çuhadaroğlu, Neo-Neon Downlight , autopia, TheBusinessYear, Konecranes Başkan Yardımcısı ve Forklift İşletme Birim Müdürü Lars Fredin, Galvalume, HSBC, Liman İşletmeciliği AŞ (LİMAŞ), Belediyeler Yasası, Sertan Çoker, Soğutma Kulesi, Turkuaz , 18 Aralık, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Sağlık Bilimleri Üniversitesi, SOSIAD, ICCI Enerji Ödülleri, Samsun Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.