Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:35:50
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
Bien’in Sparta Koleksiyonu, halı görünümünü seramik karolarla mekanlarınıza taşıyor. Bien imzalı Sparta Koleksiyonu’nun her bir karosu farklı motiften oluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bien Seramik’in milli kültürümüzü yansıtan motif ve renkleri ile tanınan dünyaca ünlü desenlerini örnek alarak tasarladığı zemin karoları halıların verdiği sıcaklık duygusunu yaşam alanlarına taşıyor.

Özellikle Anadolu’da geçmişten günümüze önemli yeri olan dokumacılık, yüzyıllar boyunca bu topraklarda yaşayanların yaşam ve duygularını günümüze kadar taşıdı. Dönemin izlerini motiflerinde canlandıran bu halıların, desenlerinden esinlenerek hazırlanan Bien Sparta Koleksiyonu benzeri olmayan görünümü ile yaşam alanlarına köklerimizin izini kazandırıyor.

Kolay temizlenme özelliği ile hijyeni sağlamak adına da pratik çözümler sunan koleksiyon özellikle alerji, astım gibi rahatsızlıkları olanların öncelikli tercih edebileceği ürünler. Koleksiyon ağırlıkla mavi, gri, kahve ve toprak tonlarından oluşuyor. Her bir karoda farklı motifin yer aldığı 60X60 cm ebadındaki karolar, tüm yaşam alanlarında kullanıma sunuluyor. Cafeler, restaurantlar, oteller, sosyal tesisler gibi zengin bir alanda tercih edilen Sparta karolar, sıcak duygu arayanların ilk seçimi olmaya aday.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1119 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Sparta Koleksiyonu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Akca İskele, Ev-Ofis-Ev, Kıroğlu, Süleyman Çağlı, MULTITEXCO, Saygın Aksoy, Global inşaat, Düzce ve Amasya-MerzifonTOKİ, Condo Otel, QuickFix® , Fahri İlker Alpkokin, ENBE Orkestrası, 2023 Vizyonunda Gayrimenkul Sektörü Raporu, Nidakule Bomonti Ofis, Rt Fuarı, Airport 24, Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Plaj Futbolu Turnuvası, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM), Murat Kader, SemihSarıalioğlu, GaN-on-Silicon, “Lazzoni Sarısı” , Oleg Titov, Turgay Ciner, DragosFestivali, GPR, Ayvaz, İstanbul Resim ve Heykel Müzesi’, ARC, PD,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.