Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:45:16
Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi
Tasarımda mükemmelliğin en yüksek ölçüsü olarak kabul edilen Interior Design Magazine'in 12. kez düzenlediği uluslararası ödül töreninde Cosentino, ünlü tasarımcı Daniel Germani tarafından tasarlanan ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı ile Yılın En İyisi Ödülü’ne layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino, tasarım harikası ürünlerinin aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Dünyanın dört bir yanından binden fazla mimar ve tasarımcının katıldığı, seksen yıllık geçmişiyle, ürünler ve projeler için tasarımda mükemmelliğin en yüksek ölçüsü olarak kabul edilen Interior Design Magazine'in 12. kez düzenlediği ödül töreni New York’ta gerçekleşti. Cosentino, ünlü tasarımcı Daniel Germani tarafından tasarlanan ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı ile diğer 3 finalisti geride bırakarak Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi Ödülü’nün sahibi oldu.

“ASA-D2 sofistike görünümüyle olağanüstü”

Çağdaş ve özgür bir şekilde konumlanan ve modüler bir tasarıma sahip ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı, maruz kalabileceği dış etkilere karşı ultra dayanıklı materyallerle donatılarak, kullanıcıları 360 derece bir fonksiyonellikle buluşturuyor. Modüler tasarımı tüketicilere yüzeyler arasında seçim yapma esnekliği sağlıyor. Germani yaratıcılığıyla açığa çıkan Açık Hava Mutfağı Dekton Trilium, Dekton XGloss Spectra, Dekton Aura, Dekton XGloss Halo olmak üzere 4 ayrı renkte kullanıcılara sunuluyor. Çevre ve iklime saygılı, bakımı kolay, lekeye, ısıya ve çizilmelere karşı yüksek direnç gibi avantajlar vadediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1284 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEYLAK serisi, Smart Dokunmatik Koltuk Takımı, Gürsoy Yatırım, Winer , Bayraklı Belediyesi, he Stevie Awards, Güvensa Yapı, EnBWEnerji, New Age Clinic, Serhan Bulut, Kevin Zaba, Hakan Çavuşoğlu, Talip Şen, Newada Rezidans, Oba Yağ, Taşucu Seka Limanı, AntYapı, garanti koza, Özyurtlar Holding, SDS, Tepe Natilius, Tuncer Çakmalı, İş GYO, Magis Haaz, Çakmak Yapı, Pakistan, Kerem Aydınlar Kampüsü, MimarBenim, Burhanettin Çoban, Eracor,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.