Mutfağında Yeniliğe Açık Olanların Tercihi Sılverlıne Cs5364b01 Ocak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Mutfağında Yeniliğe Açık Olanların Tercihi Sılverlıne Cs5364b01 Ocak
15 Ocak 2018, Pazartesi 11:43:20
Mutfağında Yeniliğe Açık Olanların Tercihi Sılverlıne Cs5364b01 Ocak
Ankastre ocak teknolojisinde geleneksel pişirme yöntemlerine alternatif çözümler sunarak şık, fonksiyonel ve kullanıcı dostu modeller üreten Silverline Ankastre, yeni ocak modeli CS5364B01 ile mutfağında yeniliğe ve değişime açık olanların tercihi oluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ankastre ocak teknolojisinde geleneksel pişirme yöntemlerine alternatif çözümler sunarak şık, fonksiyonel ve kullanıcı dostu modeller üreten Silverline Ankastre, yeni ocak modeli CS5364B01 ile mutfağında yeniliğe ve değişime açık olanların tercihi oluyor. Silverline Ankastre kullanıcıya geniş ürün gamıyla üstün ocak teknolojileri sunarken ürünü doğru kullanmanın ipuçlarını da veriyor. 

Silverline Ankastre'nin 5 gözlü ocak modeli CS5364B01, önden mekanik kontrol paneli ve otomatik ateşleme sistemi ile kullanımda konfor sağlıyor. Otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde ocakta pişen yemek taşsa dahi olası tehlikeleri ortadan kaldıran ocak, 75 cm'lik siyah cam ocak, şık tasarımı ile tüm mutfak dekorasyon tarzlarına uyum sağlıyor. Cam yüzeyi ve emaye ızgara kolayca temizlenebiliyor. Farklı büyüklüklerdeki 4 gözün yanı sıra Uzakdoğu mutfağı sevenler için bir de WOK gözü bulunuyor. Wok Gözü, sebzeleri yüksek ısıda ve kısa sürede besin değerlerini kaybetmeden pişirmeye yardımcı oluyor. 

Silverline Ankastre’den kullanıcıya ocakları verimli kullanmak adına önemli püf noktaları… 

Üründen yüksek verim elde edebilmek için tencere tabanı büyüklüğüne uygun yanıcı göz tercih edilmeli ve kaplar muhakkak bekin (yanıcı gözler) üzerine ortalanmalı. Ocak tasarımlarında orta ve küçük çaplı yanıcılar düğmelere yakın, büyük çaplı yanıcılar ise düğmelere en uzak bölüme konumlandırılıyor. Bu yüzden düğmelerin hasar görmemesi için büyük kaplar düğmeye yakın gözlerde kullanılmamalı. Yüzey sıcakken soğuk sıvılar cam yüzeye ya da yanıcı gözler üzerine dökülmemeli. Termal şok nedeniyle cam çatlayabilir. Ocakların deforme olmaması için pişirme kaplarını ızgaralara çarpmaktan ve sürtmekten kaçınılmalı. 

Cam yüzey ocaklar 300 C sıcaklığa dayanabilen, 6 ila 8 mm cam kalınlığına sahip ve temperleme teknolojisiyle üretiliyor. Üründe ısıyı alt yüzeye aşırı yansıtan közleme tavası gibi kaplar kullanılmamalı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1265 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Silverline Ankastre,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutfağında Yeniliğe Açık Olanların Tercihi Sılverlıne Cs5364b01 Ocak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EİB, KenanYavuz, Einstein , Force HERO, Veryerilerİnşaat, İnternational, NaciŞAHİN, Dubai Cityscape Global 2015, Enka İnşaat, A Design Award, Konya Enerji, danıştay, Alev Coşkun, Ece Ceylan Baba, Happy D., Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, #konforveguvenliginizicin, Evviva Gümüş City, ISK – SODEKS, MetinSancak, Sundance Residences & Suites, Olimpia Splendid Bi2, Ahmet Genç, Pica, ULI Türkiye, SLV 452, Anıtkabir, SanniŞener, DalgaKule , Hırvatistan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.