Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma
16 Ocak 2018, SALI 09:09:29
Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma
Mutfaktaki konforu en üst seviyeye çıkarırken tasarımı da göz ardı etmeyen Silverline, Dekoratif Davlumbaz Koleksiyonu ile kullanıcısının görsel beklentisini maksimum seviyede karşılıyor. Bu koleksiyonun dikkat çeken davlumbaz modellerinden biri ise Extended davlumbaz…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfakta koku ve hijyende maksimum korumaya yönelik üstün performans sergileyen Extended davlumbaz tasarımı ile de göz dolduruyor.  Sahip olduğu kademeli hareketli filtre cam,  duman çekişini yönlendirirken aynı zamanda yemek pişirme sırasında oluşan kokuyu yok ediyor.

Cam üstü dokunmatik kontrol paneli ile pürüzsüz bir görüntü ortaya koyarken, geniş pişirme alanını hedefleyen ergonomik aydınlatmasıyla mutfaktaki ihtiyaca yönelik önemli bir detay tamamlanmış oluyor. 60 -80 ölçüleri ile her mutfağa entegre olabilen Extended, A enerji sınıfında yer alıyor...

Davlumbazı ne kadar doğru ve verimli kullanıyoruz?

Dünyada davlumbaz üretiminde ilk 10, Avrupa’da ise ilk 5 arasında yer alan Silverline, tüketiciye doğru ve verimli kullanımın ipuçlarını veriyor. 

Mutfaktaki buharı en etkili biçimde gidermek için davlumbaz pişirme işlemine başladığında açılmalı ve pişirme sonlandıktan birkaç dakika sonra kapatılmalı. Pişirme sonrası mutfağınızda kalan artık kokuları yok etmek için 15 dakikalık otomatik çalışma sistemini kullanabilirsiniz. Ürün belirlenen süre sonunda otomatik olarak kapanacağı için tekrar mutfağa gitmenize gerek kalmaz.

En yüksek performans için pişirme sırasında filtre cam kapağı açık bırakılmamalı. Bu sayede enerji tüketimini optimize eder, gürültüyü azaltır ve hava çekişini daha etkin bir hale getirirsiniz. Davlumbazınız çalışırken mutfakta bir pencere açılmamalı. Açılan pencere alçak basıncı yok ederek davlumbazın çalışma performansını olumsuz etkileyecektir. 

En iyi sonucu almak için ocakla aynı genişlikte bir davlumbaz alınmalı.

Çekiş kapasitesinin düşmemesi için yağları tutan alüminyum filtrenin 3 haftada bir mutlaka temizlenmeli.

Enerji tasarrufu ve en yüksek performans için pişirme yoğunluğuna uygun fan kademesi seçilmeli.

Çekiş kapasitesinin düşmemesi ve daha düşük ses seviyesi için baca montajı mümkün olduğunca kısa ve bacada az eğim olacak şekilde yapılmalı. Eğer hava akışı karbon filtre ile sağlanıyorsa, karbon filtre kullanım sıklığına göre yılda 1 veya 2 defa yenisi ile değiştirilmeli. Aksi halde filtreden geçen kokular temizlenmez.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 


1253 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Silverline, Extended Davlumbaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Hüseyin Hasançebi, Türkiye Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosu Elif C. Ülgen, Demirland, FıratSezginsoy, Hasan Peker, DemirbaşYapı, Turkuaz YDA İnşaat , Türk Emlakçılık Standartları Tebliği, AntalyaOSB, Vestel LED Aydınlatma, IDS 3D , Raylı Sistem Bağlantısı İnşaat, Mersin İl Özel İdaresi İmar İnşaat Daire Başkanlığı, Cinema Pink, Barometre Anketi, MurogroFuture, Malzeme, SKD, İklimSA, İstiklal Caddesi, S.G.P. Contracts Limited, EWEA, Susuzluk, NükleerGüçSantrali, TemesistRaf, Karden İnşaat, Sayı 54, Interpack, Yahya Arıkan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.